10.01.2016 15:25

Antyradio na 24. Finale WOŚP

10 stycznia 2016 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 24.! Zobaczcie, co dzieje się na wydarzeniu, które wspiera również Antyradio.

Antyradio na 24. Finale WOŚP
foto: Antyradio.pl

Tym razem pieniądze ze zbiórki tegorocznej edycji WOŚP przeznaczone są na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Antyradio, podobnie jak w poprzednich latach, włączyło się w zbiórkę. Dla słuchaczy i czytelników zostały przygotowane specjalne aukcje, na których można wylicytować przedmioty otrzymane od znanych zespołów i sportowców.

Wśród nich jest m.in. Puchar Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza, książka z autografem Stiga - kierowcy, który przez lata testował samochody na torze w programie Top Gear - pt. „Jak prowadzić - Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga”, czy pakiet gadżetów od grupy Milczenie Owiec. Przez cały dzień trwa również licytacja specjalnego Złotego Serduszka. 

24. Finał WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczął energetyczny występ Antyradio Coverband. Zobaczcie, co działo się na scenie!

Mimo mrozu atmosfera jest gorąca! Tuż przed finałowym koncertem wyruszyli w trasę uczestnicy 10. Biegu „Policz się z cukrzycą”. Pieniądze zebrane w tej akcji zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Zobaczcie w galerii, jak wygląda miasteczko WOŚP pod Pałacem Kultury.

Oczywiście jesteśmy również obecni w sztabie 24. Finału w TVP2. Relacji na żywo możecie przez cały dzień słuchać w Antyradiu.

Cały czas możecie nas śledzić na Twitterze i Instagramie. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Akcje WOŚP