ERII

ERII

Marta Rymarska – wokalistka, pop, gospel, rock (wiemy, wiemy, to się kupy nie trzyma, ale z jakiegoś powodu, bardzo dobrze działa) uczestniczka TVN-owskiego „Mam Talent”; w zespole zawyża średnią urody.
 Marek Nożyński – basista, szef zespołu. Pasjonat muzyki rockowej. To on zajmuje się organizacją pracy kapeli. Zadanie o tyle trudne do ogarnięcia, że ma cztery wyrywne konie i jedną klacz – jakimś cudem to całkiem sprawnie funkcjonuje
 Robert Jedynowicz – kompozytor, aranżer. Jeden z ciekawszych talentów gitary rockowej w Polsce (tak o nim mówią, ale ludzie to różne głupoty gadają). W ERII pracuje przy riffach i solówkach oraz namiętnie psuje swoje gitary – zastanawiacie się co można zepsuć w gitarze ? – wszystko !
 Roman Reed – Jarząbek – gitarzysta, autor tekstów, kompozytor, producent. Grywał z A. Krzywym, R. Rynkowskim, czy R. Schuberthem. Trochę śpiewa, ale że mniej więcej tak dobrze, jak ten co w „Misiu do szafy” (łubu dubu), to doszedł do finału Polsatowskiego All Together Now.
Krzysztof Sałbut - najmłodszy członek kapeli, zarówno wiekiem, jak i stażem. Bębny, to jego świat, a muzykę i granie w zespole traktuje bardzo serio, jak zresztą wszelkie nowinki elektroniczne, które wykorzystuje w pracy zespołu.. Chce mu się chcieć i to bardzo motywuje resztę kapeli do sprawnego działania.

- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -