Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 243336, ID obiektu: 249386

MU:KA

MU:KA

MU:KA

MU:KA

MU:KA

MU:KA

MU:KA - to twór z szuflady (a w zasadzie dysku twardego) - kawałki które całymi latami pisane były "do szuflady", znalazły w końcu ujście w dystrybucji elektronicznej, a zespół wirtualnie gości na wszystkich największych serwisach Spotify, Tidal, Apple Music, Youtube, Deezer etc. 
Filarem zespołu jest wokalista, gitarzysta oraz producent w jednej osobie. Doświadczenie zdobywane w ciągu kilkuletniego tułania się poza granicami kraju zostało przekute na muzykę której wcześniej nie udało się uchwycić w poprzednich składach. Dystans od wcześniej tworzonych więzi i zespołów spowodował konieczność współpracy na odległość, tworzenia na własną rękę i według własnych zasad, nieograniczonych szerokością geograficzną i zasobami.   
MU:KA mimo, że stworzona początkowo w 4 ścianach domowego studia czeka aby nabrać rozpędu i gościć na scenie regularnie dla ludzi do których trafia połączenie ciężkich melodyjnych riff'ów, intrygujących wokali i szczerych rockowych tekstów. 
Wokal, gitary, bas, perkusja, instrumenty elektroniczne - Piotr Prejs / MU:KA / BRQ Studio

MU:KA

Jest to zespół muzyczny

Nazwa Klasa Sekcja Priorytet
Dokument Utwór 1 Sound FLV 1
Dokument Utwór 2 Sound FLV 1
Dokument Utwór 3 Sound FLV 1
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.