Antiplan pierwszym finalistą Antyfestu Antyradia 2015! [GALERIA]

Magda Słomka
28.05.2015 17:01
Antiplan pierwszym finalistą Antyfestu Antyradia 2015! [GALERIA] Fot. Antyradio.pl

Półfinały w Gdyni już za nami. Zobaczcie galerię i sprawdźcie, jak na Antyfeście Antyradia 2015 bawiła się publiczność i zespoły!

Antyfest Antyradia odbywa się już po raz 7. Pierwszy półfinał mamy już za sobą. W klubie Atlantic zagrali - Curcuma (Szczecin), Tune 4 Tune (Gdańsk) i Antiplan (Szczecin). To ostatni zespół przeszedł do finału. Czwartą kapelą, która wystąpiła na gdyńskiej scenie był zespół Proletaryat - gwiazda wieczoru. Zobaczcie, jak było!

Przed nami jeszcze dwa półfinałowe koncerty - w Hard Rock Cafe Warsaw oraz w klubie C.K. Wiatrak w Zabrzu. Koncert Proletaryatu, który odbędzie się w Zabrzu wyjątkowo zostanie nadany na żywo na antenie Antyradia! Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, a będziecie na bieżąco ze wszystkimi Antyfestowymi nowinkami!

Jak co roku w konkursie mogły wziąć udział kapele rockowe, które nie są związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Nagrodą w Antyfeście Antyradia 2015 jest pamiątkowa statuetka, „Złota Kosa”, powstała w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia - Januszowi „Kosie” Kosińskiemu - oraz występ na Impact Festival 2015 u boku światowych gwiazd rocka – zespołów Godsmack, Slipknot i Gojira. Festiwal odbędzie się 9 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Udział w Antyfeście Antyradia to olbrzymia szansa dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych na wypromowanie własnej twórczości. We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział blisko 2000 kapel reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej.

Dotychczasowymi zwycięzcami Antyfestu Antyradia byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011), Cinemon (2012), Paradygmat (2013) oraz Killing Silence (2014).

Czas na kolejnych…

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.