Vibrant drugim finalistą Antyfestu Antyradia 2015! [GALERIA]

Magda Słomka
29.05.2015 10:35
Vibrant drugim finalistą Antyfestu Antyradia 2015! [GALERIA] Fot. Antyradio.pl

Półfinały w Warszawie już za nami. Zobaczcie galerię i sprawdźcie, jak na Antyfeście Antyradia 2015 bawiła się publiczność i zespoły!

To już 7. edycja Antyfestu Antyradia. Drugi półfinał mamy za sobą. W klubie Hard Rock Cafe Warsaw zagrali - Vibrant (Siedlce), Gasz (Warszawa), Monotyp (Kraków). To siedlecka grupa zajęła pierwsze miejsce, czym zapewniła sobie miejsce w finale. Gwoździem programu był występ zespołu Proletaryat.

Obejrzyjcie galerię zdjęć z Warszawy!

Przed nami jeszcze jeden półfinałowy koncert - w klubie C.K. Wiatrak w Zabrzu. Koncert Proletaryatu, który odbędzie się 30 maja 2015 roku wyjątkowo zostanie nadany na żywo na antenie Antyradia!

A tak grali zwycięzcy...

Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, a będziecie na bieżąco ze wszystkimi Antyfestowymi nowinkami!

Jak co roku w konkursie mogły wziąć udział kapele rockowe, które nie są związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Nagrodą w Antyfeście Antyradia 2015 jest pamiątkowa statuetka, „Złota Kosa”, powstała w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia - Januszowi „Kosie” Kosińskiemu - oraz występ na Impact Festival 2015 u boku światowych gwiazd rocka – zespołów Godsmack, Slipknot i Gojira. Festiwal odbędzie się 9 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Udział w Antyfeście Antyradia to olbrzymia szansa dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych na wypromowanie własnej twórczości. We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział blisko 2000 kapel reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej.

Dotychczasowymi zwycięzcami Antyfestu Antyradia byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011), Cinemon (2012), Paradygmat (2013) oraz Killing Silence (2014).

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.