29.05.2015 10:35

Vibrant drugim finalistą Antyfestu Antyradia 2015! [GALERIA]

Półfinały w Warszawie już za nami. Zobaczcie galerię i sprawdźcie, jak na Antyfeście Antyradia 2015 bawiła się publiczność i zespoły!

Vibrant drugim finalistą Antyfestu Antyradia 2015! [GALERIA]
foto: Antyradio.pl

To już 7. edycja Antyfestu Antyradia. Drugi półfinał mamy za sobą. W klubie Hard Rock Cafe Warsaw zagrali - Vibrant (Siedlce), Gasz (Warszawa), Monotyp (Kraków). To siedlecka grupa zajęła pierwsze miejsce, czym zapewniła sobie miejsce w finale. Gwoździem programu był występ zespołu Proletaryat.

Obejrzyjcie galerię zdjęć z Warszawy!

Przed nami jeszcze jeden półfinałowy koncert - w klubie C.K. Wiatrak w Zabrzu. Koncert Proletaryatu, który odbędzie się 30 maja 2015 roku wyjątkowo zostanie nadany na żywo na antenie Antyradia!

A tak grali zwycięzcy...

Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, a będziecie na bieżąco ze wszystkimi Antyfestowymi nowinkami!

Jak co roku w konkursie mogły wziąć udział kapele rockowe, które nie są związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Nagrodą w Antyfeście Antyradia 2015 jest pamiątkowa statuetka, „Złota Kosa”, powstała w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia - Januszowi „Kosie” Kosińskiemu - oraz występ na Impact Festival 2015 u boku światowych gwiazd rocka – zespołów Godsmack, Slipknot i Gojira. Festiwal odbędzie się 9 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Udział w Antyfeście Antyradia to olbrzymia szansa dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych na wypromowanie własnej twórczości. We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział blisko 2000 kapel reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej.

Dotychczasowymi zwycięzcami Antyfestu Antyradia byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011), Cinemon (2012), Paradygmat (2013) oraz Killing Silence (2014).

Magda Słomka
Tagi: Antyfest