22.07.2020 11:31

Bieg po zdrowie w Antyradiu!

Słuchaj uważnie Antyradia w dniach 27-31 lipca!

Do biegu, gotowi, start!

Jeżeli sport nie ma dla Ciebie tajemnic, koniecznie weź udział w wyjątkowym konkursie!

Słuchaj codziennie Antyradia i wygrywaj zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych dla mężczyzn EleMENt od Elfa Pharm Polska!

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

szymonmakuch_elfa(1)

Elfa Pharm Polska wspiera akcję charytatywną BIEG PO EMOCJE

Celem jest zebranie 40 tysięcy złotych przez polskiego biegacza Szymona Makucha.

Szymon Makuch w ciągu 10 dni przebiegnie aż 780 kilometrów i to niemal przez całą Polskę, bo z Helu do Krakowa. Wszystko to dla Łukasza Daty, który uległ rozległemu udarowi mózgu i jedynym medycznym sposobem jego leczenia jest długoterminowa rehabilitacja.

Bieg po emocje Szymon Makuch 01(1)

Gdy dowiedzieliśmy się o akcji Szymona, nie było innej możliwości jak tylko go wesprzeć. Nasza firma pomaganie ma w swoim DNA, a wspieranie ludzi z tak wielką pasją, zaangażowaniem i ogromnym sercem, daje nam jeszcze większą satysfakcję – wspomina Dorota Topolska, prezes firmy Elfa Pharm Polska.

Jak zebrać 40 tysięcy złotych?

Celem BIEGU PO EMOCJE jest zebranie 40 tysięcy złotych, a zrzutka ruszyła 16 lipca. Pomóc może każdy, m.in. poprzez wykupienie jednego z kilku dostępnych pakietów startowych zawierających gadżety od partnerów wydarzenia, ale także dołączyć do akcji poprzez aktywność fizyczną! Wystarczy wyjść na spacer, bieg, rower czy na basen i wpłacić na konto akcji równowartość podwojonej ilości przebytych kilometrów.

Zespół Elfa Pharm Polska postanowił dodać także coś od siebie – za każdy sprzedany kosmetyk _EleMENt z serii męskiej w sklepie internetowym elfa-pharm.pl w dn. 16.07-20.08., zostanie przekazana 1 zł na rzecz akcji. Aby zachęcić swoich klientów (i nie tylko!) do aktywności fizycznej, na kanałach instagramowych Elfa Pharm Polska oraz Element Cosmetics, jest zorganizowane #WyzwanieElement, do którego każdy może dołączyć i nominować kolejne osoby.

Pasja to jedno, ale pokonywanie własnych słabości, dążenie do celu i jednocześnie wielka radość z każdego dnia, to kwintesencja tego, co niesie za sobą najnowsza linia kosmetyków dla mężczyzn _EleMENt. Twórcy serii męskiej doskonale wiedzą, że mężczyźni to prawdziwi odkrywcy, którzy chcą poznawać nie tylko nowe miejsca, ale także siebie. Aktywność fizyczna, pozwala odnaleźć swoje prawdziwe „ja”, nic więc dziwnego, że Elfa Pharm Polska postanowiła współpracować z Szymonem, który zarówno dla mężczyzn jak i kobiet jest nie tylko inspiracją do działania i pomagania, ale także świetnym motywatorem!

Obserwujcie kanały social media zarówno Elfa Pharm Polska, Element Cosmetics, jak i Szymona, gdzie na bieżąco będą podawane informacje przed, w trakcie i po biegu. Zapraszamy także do zakupów w sklepie internetowym elfa-pharm.pl.