01.03.2017 11:55

Wygraj bilety na galę Płyty Rocku 2016 Antyradia

Uroczysta gala Antyradia i wręczenie najważniejszych rockowych nagród w Polsce już 16 marca 2017, a my mamy dla Was podwójne bilety na to wydarzenie. Zobaczcie, jak możecie je i dołączyć do szczęśliwych zwycięzców, którzy mają już swoje wejściówki!

Wygraj bilety na galę Płyty Rocku 2016 Antyradia
foto: Antyradio.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, gdzie i kiedy najbardziej lubisz słuchać Antyradia i wyjaśnij dlaczego.

Do wygrania mamy 100 podwójnych wejściówek na galę Płyty Rocku 2016 Antyradia, która odbędzie się 16 marca 2017 w klubie Stodoła w Warszawie. 

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy 8 marca 2017 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową. 

Poza wręczeniem najważniejszych rockowych statuetek odbędą się także koncerty T.Love, kanadyjskiej grupy July Talk oraz zespołu Strażacy, który w 2016 roku wygrał plebiscyt Antyfest w Jarocinie. To także doskonała okazja, żeby zobaczyć na żywo i poznać prezenterów Antyradia, których na co dzień słyszycie w swoich odbiornikach.

Życzymy Wam powodzenia!

Justyna Kierzkowska
Tagi: #Konkursy