08.09.2015 15:14

Grzegorz Biernacki

Reporter

Grzegorz Biernacki

I weź pan tu napisz coś o sobie… no szczyt narcyzmu… nie ma co. Chyba, że nie piszę się o sobie dobrze… ale to już zupełnie inny szczyt

Wstaję rano i wcale nie zabieram się z mlekiem bo w efekcie to ja mam najszybszy transport. O 5:30 ruch na drogach znikomy a przecież fotoradary wystawiają dopiero od 6:00 Same plusy.

- Po co tak rano ty tam pokonujesz te kilometry - niektórzy pewnie zapytają. A po to, żeby poSzczytować (i to co pół godziny!!!), bo SZCZYTOWANIA to część mojej pracy. Ostrzegać o korkach i suszarkach… Jeszcze nie policzyłem o ile uszczupliłem budżet państwa z tytułu, że ludzie jeżdżą wolniej, ale przecież nie o kasę tu chodzi a o bezpieczeństwo nie?

Złośliwi twierdzą, że często powtarzam „no i” i „na przykład”. Z problemem już udałem się do specjalisty, no i mówi, że są postępy. Na przykład… i to jakiś konkretny będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.    

Do radia przyszedłem z telewizji. Nie powiem z jakiej bo boję się niektórych opcji politycznych… Wiecie… oni się często zmieniają

W AntyRadiu jestem też reporterem. Do zobaczenia na Śląsku! Gdzieś tam biegam z mikrofonem.

Tagi: Ludzie