Paweł Chowaniec

25.09.2014 14:10

Prezenter

Myśli i gra. Gra myśli też się zdarza. Góral zakochany w Śląsku, Zagłębiu i Podbeskidziu. Właśnie tam jest na Ostrym Dyżurze od godziny 10. do 13. od poniedziałku do piątku. W niedziele o poranku pokazuje swoją schowaną góralską naturę w programie: Niedziela po Zbóju. W końcu praprapraprawnuk zbójnika Gałajdy , który zbójował na Spiszu i Podhalu w połowie XIX wieku.

Kiedyś dziennikarz telewizyjny, kiedyś nauczyciel akademicki. Przez lata to i owo się zmieniło. Ale jedno jest niezmienne. Od 2007 roku zbójnik eteru Antyradia. Z małą przerwą….

Gdyby mógł, to zabrałby bogatym i rozdał biednym albo na odwrót. Wyróżnia się skrajnościami, poczuciem humoru  i dystansem… do siebie także.  Pasjonat  literatury, zwłaszcza prozy angielskiej osiemnastego wieku , muzyki od Bacha do Mety i malarstwa. Kocha Zofie Stryjeńską.  Była bezkompromisowa, wściekle inteligentna, przekorna, odważna i z wyobraźnią. Tak ma być.

Motto życiowe: Nie trać energii na straconą sprawę.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.