Domówka Poland Rock Festiwal w „Chacie Staropolskiej”

Anna Prokopowicz
17.07.2020 12:10
Domówka Poland Rock Festiwal w „Chacie Staropolskiej” Fot. materiały prasowe

DOMÓWKA zapoczątkuje cotygodniowe piątkowe ROCKOTEKI w „Chacie Staropolskiej”, w tym z muzyką na żywo i comiesięczne czwartkowe koncerty zespołów rockowych, bluesowych i jazzowych.

Domówka odbędzie się na dwóch scenach:

Pierwsza scena kameralna w Klubie Muzycznym „Chata Staropolska” gdzie przez 3 dni oprócz FESTIWALOWYCH przekazów online wystąpi codziennie zespół na żywo:

  • Czwartek 30 VII 2020 r. 20:00 - TABU
  • Piątek 31 VII 2020 r. 20:00 - 4 Generacje
  • Sobota 1 VIII 2020 r. 20:00 - CREE

Lokal czynny będzie już od 15:00 przed koncertami, a po koncertach na wewnętrznym telebimie odbędzie przekaz online z Festiwalu do białego rana – w lokalu dostępna pełna gama napojów, jak i pełna kuchnia Chaty Staropolskiej.

Z uwagi na małą pojemność lokalu wymagana jest rezerwacja pod tel: 506 922 588

Druga scena plenerowa obok „Chaty Staropolskiej” gdzie przez 3 dni oprócz FESTIWALOWYCH przekazów online na telebimie LED o rozmiarze 28m2 inagłośnieniem na scenie będą występowali lokalni artyści. Odbędzie się również szereg różnych konkursów z nagrodami. Po terenie wokół przejażdżki dla dzieci Maluchem MONSTER TRUCK-iem – wylicytowanym podczas tegorocznego WOŚP przez „Chatę Staropolską” oraz wiele innych atrakcji w tym gastronomia.

Start imprezy plenerowej:

  • Czwartek godz. 17:00 do końca przekazów online
  • Piątek godz. 15:00 do końca przekazów online
  • Sobota godz. 12:00 do końca przekazów online

Szczegóły przekazów online są aktualizowane na bieżąco na stronie: https://newsroom.polandrockfestival.pl/releases/kto-zagra

Informujemy, że to co będzie przekazywane online, jest zależne od organizatora Poland Rock Festiwal. Może się zdarzyć, że z powodu braku zgody artystów na przekazy online, niektóre koncerty nie będą transmitowane.

Wstęp na imprezę plenerową bezpłatny, rezerwacja nie jest wymagana, jednak ilość miejsc będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Organizator zobowiązuje się przy obu scenach zachować wymogi sanitarne, które są nałożone na organizatorów tego typu imprez.

Anna Prokopowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.