17.07.2020 12:10

Domówka Poland Rock Festiwal w „Chacie Staropolskiej”

DOMÓWKA zapoczątkuje cotygodniowe piątkowe ROCKOTEKI w „Chacie Staropolskiej”, w tym z muzyką na żywo i comiesięczne czwartkowe koncerty zespołów rockowych, bluesowych i jazzowych.

Domówka Poland Rock Festiwal
foto: materiały prasowe

Domówka odbędzie się na dwóch scenach:

Pierwsza scena kameralna w Klubie Muzycznym „Chata Staropolska” gdzie przez 3 dni oprócz FESTIWALOWYCH przekazów online wystąpi codziennie zespół na żywo:

  • Czwartek 30 VII 2020 r. 20:00 - TABU
  • Piątek 31 VII 2020 r. 20:00 - 4 Generacje
  • Sobota 1 VIII 2020 r. 20:00 - CREE

Lokal czynny będzie już od 15:00 przed koncertami, a po koncertach na wewnętrznym telebimie odbędzie przekaz online z Festiwalu do białego rana – w lokalu dostępna pełna gama napojów, jak i pełna kuchnia Chaty Staropolskiej.

Z uwagi na małą pojemność lokalu wymagana jest rezerwacja pod tel: 506 922 588

Druga scena plenerowa obok „Chaty Staropolskiej” gdzie przez 3 dni oprócz FESTIWALOWYCH przekazów online na telebimie LED o rozmiarze 28m2 inagłośnieniem na scenie będą występowali lokalni artyści. Odbędzie się również szereg różnych konkursów z nagrodami. Po terenie wokół przejażdżki dla dzieci Maluchem MONSTER TRUCK-iem – wylicytowanym podczas tegorocznego WOŚP przez „Chatę Staropolską” oraz wiele innych atrakcji w tym gastronomia.

Start imprezy plenerowej:

  • Czwartek godz. 17:00 do końca przekazów online
  • Piątek godz. 15:00 do końca przekazów online
  • Sobota godz. 12:00 do końca przekazów online

Szczegóły przekazów online są aktualizowane na bieżąco na stronie: https://newsroom.polandrockfestival.pl/releases/kto-zagra

Informujemy, że to co będzie przekazywane online, jest zależne od organizatora Poland Rock Festiwal. Może się zdarzyć, że z powodu braku zgody artystów na przekazy online, niektóre koncerty nie będą transmitowane.

Wstęp na imprezę plenerową bezpłatny, rezerwacja nie jest wymagana, jednak ilość miejsc będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Organizator zobowiązuje się przy obu scenach zachować wymogi sanitarne, które są nałożone na organizatorów tego typu imprez.

Anna Prokopowicz