InterTony online i premierowy koncert zespołu Kokon

08.06.2020 14:07
InterTony online i premierowy koncert zespołu Kokon Fot. materiały prasowe InterTony

Patronat nad imprezą objęło Antyradio.

Zaplanowany na 20 czerwca festiwal InterTony odbędzie się w zmienionej formule. Organizatorzy zadecydowali o przeniesieniu do internetu części przygotowanego na tę edycję programu.

Wydarzenie zostanie podzielone na kilka części i wyemitowane w ramach „InterTony Studio”. Program będzie realizowany w formule live, organizatorom zależy na interakcjach z widzami. W pierwszym odcinku wystąpi zespół Kokon, którego występ zostanie zarejestrowany w sali kinowej Chojnickiego Centrum Kultury, na potrzeby realizacji tego przedsięwzięcia.

Kokon reaktywuje się po 12 latach, to będzie ich pierwszy występ po długiej przerwie. Zaprezentują kompozycje z płyty "Symbioza" (2005) oraz aktualny materiał. Usłyszymy również singla „Co niedotykalne”, zapowiadającego nowy album. 

Pierwszy odcinek „InterTony Studio” rusza 20 czerwca o godzinie 21:00 na festiwalowych platformach Facebook i YouTube. Informacje o kolejnych programach organizatorzy podadzą wkrótce.

Realizację projektu wspierają Gmina Miejska Chojnice, Powiat Chojnicki i Województwo Pomorskie. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.