Koncert Blenders w Gdańsku

Aleksandra Degórska
27.09.2022 15:52
Koncert Blenders w Gdańsku Fot. materiały prasowe

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

15 października 2022 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się jedyny w tym roku koncert reaktywowanej grupy Blenders. Koncert wyjątkowy, nie tylko dlatego, że zespół powraca na scenę w oryginalnym składzie - z okazji swojego 31-lecia , ale również z powodu lokalizacji wydarzenia, bowiem zespół od 1991 roku reprezentuje Trójmiejską Scenę.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Blenders to kapela z krwi i kości, o której od połowy lat 90'tych dużo się w Polsce i poza nią pisało, która uczestniczyła w dziesiątkach wydarzeń telewizyjnych, gościła na wielu Juwenaliach oraz najważniejszych krajowych festiwalach. Ich popularność odbiła się głośnym echem, a dowodem na to jest to, że do dziś na wielu wydarzeniach można usłyszeć największe hity zespołu, takie jak „Ciągnik”, "Biribomba", "Punkt G", "Czuję, że ja muszę", "Włos to Włos", "Poniedziałek" czy "Mała obawa". Zespół zagrał blisko 800 koncertów i występował na jednej scenie m.in. z Foo Fighters, Alphaville czy Body Count.

Tego lata, Blendersi wystąpili na dwóch dużych wydarzeniach na festiwalowej mapie Polski - Pol’and’Rock Festival i CieszFanów Festiwal. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem.

Teatr Szekspirowski 15.10.22

  • 18:30: Otwarcie drzwi
  • 19:00: Gość: DANCE LIKE DYNAMITE
  • 20:00: BLENDERS
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.