06.10.2020 14:36

Kult zagra koncert na Stadionie Syrenka w Warszawie

Kult już w ten piątek zagra na Stadionie Syrenka w ramach Pomarańczowej Trasy 2020.

Kult zagra w Warszawie
foto: materiały prasowe

9 października 2020 na warszawskim Stadionie Syrenka wystąpi Kult. Wydarzenie odbędzie się w ramach Pomarańczowej Trasy 2020. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie 79 złotych na stronach www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Kult zagra na Stadionie Syrenka w Warszawie

Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 9 października legendarna grupa zagra dla warszawskiej publiczności koncert plenerowy na Stadionie Syrenka.

 ► W trakcie koncertu wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa, zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wejście na Stadion Syrenka będzie prowadziło przez Klub Stodoła, gdzie uczestnicy zostaną poddani bezdotykowej kontroli biletów, pomiarowi temperatury oraz weryfikacji pisemnych oświadczeń o stanie zdrowia. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego.

Aleksandra Degórska