Kult zagra w Arenie Gliwice

Joanna Chojnacka
30.09.2020 12:31
Kult zagra w Arenie Gliwice Fot. materiały prasowe

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Pomarańczowa trasa to już stały punkt kalendarza wydarzeń muzycznych w Polsce. Wszyscy fani rocka z pewnością zacierają ręce na tegoroczne występy ciesząc się, że w trudnym czasie pandemii, zespół zdecydował, że spotka się ze swoimi fanami. Śląski przystanek Kultu zaplanowano w Arenie Gliwice i będzie to największy obiekt w jakim grupa zagra jesienią.

Impreza odbędzie się 14 listopada 2020 roku, a bilety na wydarzenie są już dostępne.

Kult - Arena Gliwice: Bilety

Wejściówki na koncert można kupić, na stronie Eventim od poniedziałku 21 września. Lepiej się spieszyć, bo przedsprzedaż potrwa tylko do 15 października. Ceny w przedsprzedaży to: 79 zł (płyta), oraz 69 i 89 zł (sektory). Koncert rozpocznie się o godz. 19 (otwarcie bram godz. 17.30).

W Arenie Gliwice Kult wystąpi w składzie: Kazik Staszewski (śpiew, saksofon), Konrad Wantrych (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Wojciech Jabłoński (gitara), Tomasz Goehs (perkusja), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofon tenorowy, saksofon barytonowy), Jarosław Ważny (puzon).

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.