23.10.2017 15:36

Moto Show 2017

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Moto Show 2017
foto: materiały prasowe

Premiery najlepszych samochodowych marek, ponad 1 000 pojazdów różnych klas, światowe gwiazdy motoryzacji – Jutta Kleinschmidt, Rafał Sonik, Filip Nivette i Nicolas Hamilton, Strefa Kobiet z Pasją i polskie zawodniczki motorsportu, pokazy stuntu, efektowne drifty czy Mistrzostwa Polski Modeli Zdalnie Sterowanych - te i wiele innych atrakcji czeka w dniach 27-29 października na gości III targów WarsawMoto Show w Ptak Warsaw Expo.

Samochody, zwłaszcza te piękne i szybkie, rozbudzają pożądanie większości z nas. Jeszcze niedawno oczy całego motoryzacyjnego świata skierowane były na Frankfurt. Pod koniec października uwagę branży oraz wszystkich entuzjastów czterech kółek przyciągnie natomiast warszawski Nadarzyn, gdzie w Ptak Warsaw Expo, na blisko 100 tysiącach metrów kwadratowych,stanie ponad 1000 pojazdów różnych marek i klas, w tym samochody miejskie, sportowe czy luksusowe. To będzie już trzecia edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych WarsawMoto Show. Wystawa została podzielona na salony: Premier Samochodowych, Supercars, Motorsportu, Tuningu, Wypożyczalni, Detailingu oraz Części i Akcesoriów.

Gwiazdy, premiery i wiele innych atrakcji

Podczas imprezy, po raz pierwszy na targach w Polsce zaprezentowane zostaną m.in.: Volkswagen T-Roc, Lexus LC 500h, Lexus LS, Audi A8, Kia Stonic, Kia Stinger, Ssangyong Y400, Seat Arona i SIN R1 550. Gwiazdami targów będą mistrzowie kierownicy: triumfatorzy Dakaru – Jutta Kleinschmidt i Rafał Sonik, aktualny rajdowy Mistrz Polski - Filip Nivette oraz brytyjski kierowca rajdowy, młodszy brat słynnego mistrza Lewisa Hamiltona - Nicolas Hamilton. WarsawMoto Show odwiedzą także polskie zawodniczki Ola Fijał i Gosia Rdest, dziennikarze motoryzacyjni - Ola Kutz, Rafał Jemielita, Aleksander Ostrowski i Łukasz Siudak, Czołowi kierowcy Driftingowych Mistrzostw Polski - m.in. Marek Wartałkowicz (wicemistrz), mistrzowie tuningu - bracia Rafał i Grzegorz Collinsowie i autor największego kanału motoryzacyjnego w polskim internecie - Kickste. Oprócz spektakularnych premier pojazdów oraz spotkań z gwiazdami motorsportu, atrakcjami WarsawMoto Show będą także: tuning na żywo na bazie Lexusa RCF, pokazy driftów, drift taxi, Air-Ride, pokazy stuntu, Mistrzostwa Polski Modeli Zdalnie Sterowanych i Strefa Gier i Symulatorów. Zagra też DJ C-BooL.

Impreza odbędzie się w dniach 27-29 października 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie, do którego z centrum stolicy dojedziemy samochodem nawet w 15 minut. Dodatkowo, z myślą o niezmotoryzowanych, przez wszystkie trzy dni kursować będą bezpłatne autobusy z i do centrum Warszawy.

Bilety do nabycia w Internecie i w kasach. Szczegóły i najnowsze informacje o imprezie na stronie: warsawmotoshow.com oraz na Facebooku.

Antyradio jest Patronem medialnym wydarzenia.

Tagi: Motoryzacja