Mystic Festival 2020

Joanna Chojnacka
10.10.2019 10:35
Mystic Festival|undefined Fot. materiały prasowe

W dniach 10-11 czerwca 2020 w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Mystic Festivalu. Na imprezie zagra między innymi Judas Priest, Mercyful Fate i Nightwish.

Już 10 czerwca 2020 roku rozpocznie się kolejna odsłona drugiej edycji odrodzonego Mystic Festival! Na imprezie znajdzie się coś i dla fanów klasycznych, heavymetalowych brzmień, i dla wielbicieli deathmetalowej ekstremy, i dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń na folkowych lub eksperymentalnych obrzeżach metalu. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów, w tym dwóch wyjątkowych headlinerów. Antyradio objęło wydarzenie swoim patronatem.

W lineupie znajdziemy legendarną kapelę Mercyful Fate, headlinerów imprezy Judas Priest oraz blackmetalową Mgłę, której ostatnia płyta świetnie przyjęła się zarówno w Polsce jak i za granicą. Organizatorzy ogłosili kolejne 7 zespołów, które solidnie zasiliły skład imprezy. Na imprezie zobaczymy również francuski zespół Gojira.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.