03.09.2019 10:54

Tattoo Art Festival w Warszawie

Patronat nad imprezą objęło Antyradio.

Tatoo Art Festival
foto: materiały prasoew

W dniach 21–22 września 2019 sztuka tatuażu zawita do Centrum Praskiego Koneser w Warszawie. Podczas dwudniowego festiwalu odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć na żywo, jak powstają autorskie tatuaże tworzone przez najbardziej utalentowanych artystów.

Tattoo Art Festival to jedyny w Polsce konwent tatuażu, który łączy środowisko tatuatorów i ilustratorów–poprzez wspólny mianownik, jakim jest niewątpliwie sztuka. TAF to zdecydowanie święto sztuki, celebracja kunsztu tatuowania i rysunku. Na uczestników czekają wernisaże –od ilustracji po prace malarskie. Wszyscy możemy stać się świadkami prawdziwego starcia podczas Bitwy na Murale. Bratobójcza walka artystów pozostawi po sobie ślad na ścianach Konesera. Nie zabraknie koncertów, konkursów i wystawy motocykli marki Harley Davidson.

Bilety są dostępne na eBilet. Cena w przedsprzedaży: 35 zł. Bilet upoważnia do korzystania ze wszystkich przewidzianych stref i atrakcji. Dodatkowo dostępne są bilety VIP. Bilety te upoważniają do wejścia do specjalnej strefy VIP przeznaczonej dla Artystów, z cateringiem dwudniowym oraz wstępu na wieczorne after party VIP z open barem i atrakcjami - cena: 300 zł.

Aleksandra Degórska