Mieszkańcy Śródziemia w Polsce – aktorzy „Hobbita” na Warsaw Comic Conie

16.04.2018 10:31
Mieszkańcy Śródziemia w Polsce – aktorzy „Hobbita” na Warsaw Comic Conie Fot. materiały prasowe

Miłośnicy twórczości J.R.R. Tolkiena mogą zacierać ręce. Do Polski przyjadą aktorzy Manu Bennett oraz Ken Stott – odtwórcy ról Azoga i Balina w filmowej serii „Hobbit”. Aktorzy będą gośćmi trzeciej edycji Warsaw Comic Conu, który odbędzie się w weekend 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Bilety w sprzedaży.

Manu Bennett to australijski aktor telewizyjny i filmowy. Na swoim koncie ma 30 ról. Zagrał we wszystkich trzech filmach z serii „Hobbit”, gdzie wcielał się w rolę Azoga – olbrzymiego orka, przywódcę orków z Morii. Występował również między innymi w – znanych także w Polsce – serialach Spartakus i Arrow. Bennett próbował także swoich sił jako producent i reżyser.

Do Manu Bennetta dołączy jego kolega z planu „Hobbita” – Ken Stott. Ten szkocki aktor telewizyjny i filmowy w fantastycznym świecie stworzonym przez Tolkiena stanął po przeciwnej stronie barykady niż Manu Bennett. Aktor wcielił się bowiem w postać Balina – krasnoluda z Plemienia Durina. Oprócz roli w kultowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona, Ken Stott ma na koncie jeszcze 60 innych ról w filmach i serialach.

Podczas wizyty na Warsaw Comic Conie aktorzy wezmą udział w sesjach Q&A z fanami, będą rozdawać autografy oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z uczestnikami wydarzenia. Oprócz aktorów z „Hobbita”, na Warsaw Comic Con przyjedzie 15 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Wśród gości imprezy będą aktorzy z takich produkcji, jak „Gra o tron”, „Piraci z Karaibów”, „The Originals”, Pamiętniki wampirów”, „Teen Wolf - Nastoletni wilkołak”, „The 100”, „SKAM” czy „Riverdale”.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie odbędą się także ROKO Good Game - Warszawskie Targi Gier i Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show m.in. z udziałem mistrza fantastyki Andrzeja Sapkowskiego. Niezmotoryzowanych na wydarzenia dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl

Materiały partnerskie Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.