Mieszkańcy Śródziemia w Polsce – aktorzy „Hobbita” na Warsaw Comic Conie

16.04.2018 10:31
Mieszkańcy Śródziemia w Polsce – aktorzy „Hobbita” na Warsaw Comic Conie Fot. materiały prasowe

Miłośnicy twórczości J.R.R. Tolkiena mogą zacierać ręce. Do Polski przyjadą aktorzy Manu Bennett oraz Ken Stott – odtwórcy ról Azoga i Balina w filmowej serii „Hobbit”. Aktorzy będą gośćmi trzeciej edycji Warsaw Comic Conu, który odbędzie się w weekend 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Bilety w sprzedaży.

Manu Bennett to australijski aktor telewizyjny i filmowy. Na swoim koncie ma 30 ról. Zagrał we wszystkich trzech filmach z serii „Hobbit”, gdzie wcielał się w rolę Azoga – olbrzymiego orka, przywódcę orków z Morii. Występował również między innymi w – znanych także w Polsce – serialach Spartakus i Arrow. Bennett próbował także swoich sił jako producent i reżyser.

Do Manu Bennetta dołączy jego kolega z planu „Hobbita” – Ken Stott. Ten szkocki aktor telewizyjny i filmowy w fantastycznym świecie stworzonym przez Tolkiena stanął po przeciwnej stronie barykady niż Manu Bennett. Aktor wcielił się bowiem w postać Balina – krasnoluda z Plemienia Durina. Oprócz roli w kultowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona, Ken Stott ma na koncie jeszcze 60 innych ról w filmach i serialach.

Podczas wizyty na Warsaw Comic Conie aktorzy wezmą udział w sesjach Q&A z fanami, będą rozdawać autografy oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z uczestnikami wydarzenia. Oprócz aktorów z „Hobbita”, na Warsaw Comic Con przyjedzie 15 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Wśród gości imprezy będą aktorzy z takich produkcji, jak „Gra o tron”, „Piraci z Karaibów”, „The Originals”, Pamiętniki wampirów”, „Teen Wolf - Nastoletni wilkołak”, „The 100”, „SKAM” czy „Riverdale”.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie odbędą się także ROKO Good Game - Warszawskie Targi Gier i Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show m.in. z udziałem mistrza fantastyki Andrzeja Sapkowskiego. Niezmotoryzowanych na wydarzenia dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl

Materiały partnerskie Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.