08.11.2018 13:10

Gra Wstępna

pt. 22:00 - 24:00

Joanna Zientarska, Rafał Jemielita, Robert Ziębiński

Gra wstępna to, wedle definicji stworzonej przez seksuologa Jerrolda S. Greenberga, w ludzkich zachowaniach seksualnych ogół intymnych zachowań o aspekcie psychologicznym i fizycznym pomiędzy dwojgiem lub więcej ludzi mających na celu zwiększenie podniecenia seksualnego.

To jak jesteście już podnieceni?

Gra wstępna od teraz to audycja w której seks, technologia, kultura i sport stają się punktem wyjścia do absurdalnych rozmów prowadzonych przez Joannę Zientarską, Rafała Jemielitę („Playboy”) i Roberta Ziębińskiego („Playboy”). Dlaczego kobiety kupują brokatowe wkładki dopochwowe? Kto stoi za legalizacją marihuany? I dlaczego penis i perła to para doskonała? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania, słuchajcie Gry wstępnej.

A potem zostaje wam już tylko seks.

Gra wstępna to zabawne podsumowanie tygodnia, ale przede wszystkim zaproszenie do weekendu. Audycja, w której staramy się kpić z rzeczywistości, siebie i wszystkiego co nas otacza. Czasami oczywiście jesteśmy poważni, ale bez obaw – nie tak często jak prowadzący Wiadomości. Jej nazwa nawiązuje i do czynności, którą wielbią kobiety i nienawidzą jej mężczyźni i do działu otwierającego każde wydanie „Playboya”.