01.07.2016 14:10

Zaraz będzie ciemno

pn. 20:00 - 22:00

Jurek Owsiak

Specjalność Jurka Owsiaka to muzyka z oklaskami. Wydobywa ją ze swojego ogromnego, pełnego muzycznych niespodzianek archiwum. Tylko przezorność, upór i konsekwencja spowodowały, że Przystanek Woodstock - Najpiękniejszy Festiwal Świata - był i jest najlepiej udokumentowanym wydarzeniem muzycznym w Polsce.

Muzyka z woodstockowych scen, rozgrzana do czerwoności przez publiczność, która entuzjastycznie potrafi przyjąć każdego artystę, będzie sednem spotkań Jurka Owsiaka na antenie Antyradia. Dzięki temu w audycji Zaraz będzie ciemno poczujecie stuprocentowy klimat tego niezwykłego festiwalu, a doskonałe nagrania umiejscowią Was pośród kilkusettysięcznej publiczności wsłuchanej w tę niezwykłą muzykę.

Każda audycja będzie miała swojego muzycznego bohatera, w każdej audycji będzie muzyczny konkurs, ale każda audycja to także wyjątkowe notowania plebiscytu Złotego Bączka – woodstockowej nagrody publiczności dla najlepszych wykonawców. Jurek Owsiak zaprosi także w swoich audycjach do świata Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i razem z Wami tworzyć będzie rock’n’rollowe zamieszanie związane z kolejnym Finałem WOŚP.

Nie byłoby audycji gdyby nie słuchacze, a ci będą mogli w niej aktywnie uczestniczyć internetowo, reagując na każde słowo i każdy zaprezentowany dźwięk. Jurek to typ wytrwały, konsekwentny, który potrafi do studia przytargać cały sprzęt, dzięki któremu każde słowo od Was trafia natychmiast przed mikrofon.

Na koniec – nie ma piękniejszego momentu niż poniedziałkowy wieczór, w którym możemy rock’n’rollowo rozpocząć styrany naszym wysiłkiem i zmęczeniem tydzień. Od godziny 20:00 do godziny 22:00 audycja da Wam gwarancję, że nie zaśniecie, nie poczytacie, nie pouczycie, za to będziecie mogli przebywać w świecie wyobraźni otoczonej sprawdzonymi i doskonałymi dźwiękami rock’n’rolla. Takiego poniedziałku się nie odpuszcza, nie nagrywa, nie przekazuje nikomu innemu. Taki poniedziałek trzeba przeżyć osobiście, do czego muzyczny magazyn Jurka Owsiaka Zaraz będzie ciemno serdecznie zaprasza.

Uzupełnieniem poniedziałkowych audycji każdego dnia w tygodniu będzie Obserwatorium Jurka Owsiaka z minutą ważnych wiadomości. Tego nie możecie przegapić!