Znamy finalistów Antyfestu Antyradia 2020!

17.07.2020 19:21
Znamy finalistów Antyfestu Antyradia 2020! Fot. Antyradio.pl

Znamy wyniki głosowania na finalistów Antyfestu Antyradia 2020. Kto dostał się do finału? Sprawdź, które zespoły wezmą udział w wyścigu po wygraną w Antyfeście Antyradia 2020!

Słuchacze i internauci wybrali finalistów tegorocznego Antyfestu Antyradia - największego w Polsce przeglądu rockowych talentów. Są nimi kapele (kolejność alfabetyczna):

  • ETA
  • Gravity Off
  • Katharsis
  • Ribs in Coke
  • Skytruck

W finale zaprezentują się na żywo. Zwycięzca zostanie ogłoszony 24 lipca na antenie Antyradia podczas specjalnego programu.

Antyfest Antyradia 2020 - co dalej?

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 350 rockowych zespołów z całej Polski. Trzydzieści z nich uzyskało nominacje redakcji Antyradia. Pięciu finalistów, wybranych w głosowaniu internetowym, wystąpi na koncertach rejestrowanych w profesjonalnym studiu nagraniowym. Będzie je można usłyszeć 24 lipca (piątek) od godz. 19:00 w Antyradiu. Tego samego dnia zwycięzcę ogłosi jury, obradujące w składzie:

  • Marcin Bąkiewicz (dyrektor muzyczny Antyradia),
  • Wiesław Weiss (redaktor naczelny magazynu "Teraz Rock")
  • oraz Andrzej Puczyński (muzyk, producent i prezes zarządu ZPAV).

Celem Antyfestu Antyradia organizowanego od 2009 roku jest promocja nieznanych szerokiej publiczności artystów grających muzykę gitarową.

Nagrodami w tej edycji konkursu są: występ na 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejszej Domówce Świata, która będzie transmitowana online, nagranie profesjonalnej płyty w Izabelin Studio oraz promocja na antenie Antyradia - największej rockowej stacji w Polsce. Zwycięzca otrzyma też pamiątkową statuetkę "Złotej Kosy", powstałą w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia – Januszowi „Kosie” Kosińskiemu – wielkiemu orędownikowi promowania polskiej muzyki.

A tak bawiliśmy się rok temu:

Przeczytaj także
Marta Wilczkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.