31.08.2015 06:59

Antyradio - Nowa ramówka, nowi ludzie, nowe programy!

Jesienią na antenie Antyradia czeka nas wiele zmian. Pojawią się nowi prowadzący i wiele intrygujących programów, które sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od radia. Przygotujcie się na niezmiennie najlepszy rock na świecie!

Antyradio - Nowa ramówka, nowi ludzie, nowe programy!
foto: Antyradio

Nowa ramówka

Poranki od poniedziałku do piątku od 6:00 do 6:15 w Antyradiu wystartują razem ze znaną już Całą Prawdą w wykonaniu Katarzyny Kawki i Grzegorza Kornackiego.

W nowej odsłonie Antyradia nie zabraknie kultowej Kasprologii, której będzie można posłuchać od 10:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku. Jak zawsze będą ciekawe spotkania z gwiazdami rocka, nowości o polskich i zagranicznych płytach i oczywiście muzyczne premiery. Program poprowadzi Tomasz Kasprzyk.

Między 16:00 a 18:00 od poniedziałku do piątku powróci zmotoryzowany duet radiowy, czyli Joanna Zientarska i Włodzimierz Zientarski. W programie Odjechani porozmawiają o innym spojrzeniu na motoryzację.

Od 18:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku antena będzie należeć do Przemysława Jah Jah Frankowskiego, który w Turbo Topie zaprezentuje najlepszą rockową listę przebojów.

Nie zabraknie też programu Wybierz Prawdziwy Rock od poniedziałku do czwartku od 20:00 do 22:00, który poprowadzi Piotr Opoka wspólnie ze słuchaczami Antyradia.

Przez trzy dni w tygodniu, od wtorku do czwartku, Piotr Makak Szarłacki będzie prezentował wywiady z aktorami i muzykami, informacje o koncertach, premierach płytowych, kinowych i teatralnych. To wszystko usłyszycie w znanym i lubianym programie MakakArt i Makakofonia od 22:00 do 24:00.

Na antenę powróci też Osobista Playlista! W każdy poniedziałkowy wieczór od 22:00 do 24:00 stery Antyradia przejmie artysta, który wybierze dla Was muzykę, jakiej nie usłyszycie w żadnym innym radiu.

W soboty i niedziele od 14:00 do 17:00 posłuchacie Rockmenów w Antyradiu. Jeśli jesteście ciekawi, co prawdziwi rockmani myślą o muzyce, co ich inspiruje, co poprawia im humor, a jakie utwory przywołują u nich wspomnienia o najdzikszych imprezach i największych koncertach, to jest program właśnie dla Was!

W programie Rzeźnia w każdą niedzielę od 23:00 do 2:00 Jarosław Anzhellmo Giers zaprezentuje najlepsze „ciężkie granie”. Będą debiutanci i uznane marki, nowości i starocie, świeżynki i wykopaliska, zespoły z każdego zakątka świata, ciekawi goście oraz konkursy i oczywiście najlepsza muzyka.

W Wieczornych Rozmowach w niedziele od 21:00 do 23:00 Krzysztof Dowgird - jak sam o sobie pisze, alkoholik trzeźwy od ponad 25 lat - porozmawia o wszystkim, co w życiu ważne, ciekawe i intrygujące. 

Nowe programy

Dzień na dobre zaczniemy energetycznym Pobudzeniem w nowym wydaniu. Rozrywkę od 6:15 do 10:00 zapewnią Anna Chmiel i Brian Allan, czyli nowy i pełen energii polsko-szkocki duet. W programie nie zabraknie zwariowanych żartów i oczywiście świetnego rocka.

Anna i Brian obudzą Was również w weekendy w Pobudzeniu EXTRA od 7:00 do 10:00.

Od 13:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku antenę przejmie Łukasz Ciechan Ciechański w swoim nowym programie Uciecha będzie „piętnować głupotę, ścigać nonsens i absurd przekraczający wszelkie dozwolone formy”.

Nowością w Antyradiu będzie też program Niepoprawny politycznie – przesłuchanie. W poniedziałki o 8:20 i soboty od 17:00 do 20:00 niepoprawny Tomasz Dunowski postawi pod ścianą i przesłucha znanych polskich polityków. Będzie się działo!

W nowej ramówce nie zabraknie rock’n’rolla z prawdziwego zdarzenia! W piątki i soboty od 20:00 do 24:00 w programie Rock’n’roll Party z głośników popłynie wielka dawka najlepszej muzyki.

Oczami Ostrego to nowy program, który poprowadzi nie kto inny, jak Aleksander Ostrowski. W soboty od 10:00 do 14:00 usłyszycie ciekawe wywiady, rozmowy, komentarze i pytania słuchaczy.

Niedzielna Lista Anty Classic Rock to kwintesencja klasycznego rocka od lat 60. do 90., czyli trzy godziny muzykowania bez zbędnego pier... pieprzenia :) W muzyczną podróż w niedziele od 17:00 do 20:00 zabierze Was ProRockowy-AntyRadiowy Michał Żołądkowski.

Znajdzie się też coś dla miłośników najnowszych gadżetów oraz internetu. O najnowszych technologiach i nowinkach technicznych posłuchacie w programie Antidotum. Poprowadzi go Bartek Szambelan w każdą niedzielę od 10:00 do 14:00.

Nowi ludzie

Anna Chmiel

Przeszła do Antyradia z Radia VOX FM, porzucając disco polo na rzecz najlepszego rocka. W latach 2011-2014 pracowała w Radiu Plus, gdzie prowadziła audycje i była sekretarzem redakcji. Wcześniej radiowe szlify otrzymywała m.in. w polskim Radiu Londyn. Będzie budzić słuchaczy codziennie od 6:00 do 10:00 razem z Brianem Allanem w programie Pobudzenie!

Brian Allan

To szkocki muzyk, przedsiębiorca, producent muzyczny i autor tekstów piosenek. W Polsce mieszka od 2004 roku. Założyciel zespołu „Why not?”. Twórca projektu „Poland… Why Not?”, którego celem było wypromowanie na świecie muzycznych gwiazd z Polski. Współpracował m.in. z Nataszą Urbańską i Patricią Kazadi. W 2009 roku w raz z Janem Weckströmem założył Rokket Music niezależną, międzynarodową wytwórnię muzyczną. W zbliżającym się sezonie wystąpi w „Must Be The Music”. To prawdziwy człowiek orkiestra z rockową duszą! Razem z Anną Chmiel pobudzi Was do działania w Pobudzeniu.

Bartek Szambelan

Fan nowych technologii, najróżniejszych gadżetów. Kocha wszystko, co elektroniczne, komputerowe, grywalne oraz internetowe. Sam o sobie mówi, że „jest na wiecznym e-głodzie”. W Antyradiu poprowadzi niedzielny program Antidotum.  

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News