25.02.2016 11:01

Antyradio - Odświeżona ramówka, nowi ludzie, nowe programy!

Wiosną 2016 roku na antenie Antyradia czeka nas wiele zmian. Pojawią się nowi prowadzący i wiele intrygujących programów, które sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od radia. Przygotujcie się też na dużą dawkę najlepszego rocka na świecie!

Antyradio - Odświeżona ramówka, nowi ludzie, nowe programy!
foto: Antyradio.pl

Odświeżona ramówka

Wyjątkowo wczesne poranki od poniedziałku do piątku od 5:30 do 7:00 w Antyradiu wystartują razem z nowym głosem Kuby Olszewskiego, który zapewni Wam wyjątkowo udaną pobudkę w programie Ranny Kojot.

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 10:00 będziecie mieli również okazę posłuchać nowego poranno-przedpołudniowego trio. Program Dobry, Zły i Brzydki poprowadzą Mariusz Smolarek, Mikołaj „Jaok” Janusz i Michał Migała.

W nowej odsłonie Antyradia powróci znany Ostry Dyżur. Programu Aleksandra Ostrowskiego posłuchacie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:30.

Popułudnie z Antyradiem rozpocznie Łukasz „Ciechan” Ciechański, który od 12:30 do 15:00 zapewni Wam rozrywkę w programie Uciecha.

Nie zabraknie też oczywiście nowinek ze świata motoryzacji i samochodowych historii. Posłuchacie ich w programie Odjechani, który poprowadzą Joanna Zientarska i Włodzimierz Zientarski, od poniedziałku do piątku od 15:00 do 17:00.
 
Kultowa Kasprologia również powróci na antenę, ale w zmienionych godzinach. Program od poniedziałku do piątku od 17:00 do 20:00 poprowadzi Tomasz Kasprzyk. Jak zawsze będą to ciekawe spotkania z gwiazdami rocka, nowości o polskich i zagranicznych płytach i oczywiście muzyczne premiery.

Od 20:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku antena będzie należeć do Przemysława „Jah Jah” Frankowskiego, który w Turbo Topie zaprezentuje najlepszą rockową listę przebojów.

W każdy poniedziałek od 22:00 do 24:00 posłuchacie Aleksandra Ostrowskiego w talk show Na Ostrzu Noża. Z kolei przez trzy dni w tygodniu, od wtorku do czwartku, Piotr Makak Szarłacki będzie prezentował wywiady z aktorami i muzykami, informacje o koncertach, premierach płytowych, kinowych i teatralnych. To wszystko usłyszycie w znanych i lubianych programach MakakArt i Makakofonia od 22:00 do 24:00.

W soboty od 10:00 do 13:00 posłuchacie programu Cube w wydaniu Przemysława Frankowskiego. Czeka Was ogromna ilość konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Sobotni program Śladami Rock & Rolla poprowadzi Tomasz Kasprzyk, który przybliży słuchaczom najciekawsze rockowe historie. Od 20:00 do 22:00 antena będzie należeć do Łukasza Ciechana Ciechańskiego, który zaprezentuje program Urwany Film.

W niedziele od 10:00 do 13:00 posłuchacie Rankingu Kojota, który poprowadzi Kuba Olszewski. W muzyczną podróż przez Klasyczną Listę Przebojów od 13:00 do 16:00 zabierze Was Marcin Bąkiewicz. Od 19:40 do 20:00 posłuchacie Rockmenów w Antyradiu. Jeśli jesteście ciekawi, co prawdziwi rockmani myślą o muzyce, co ich inspiruje, co poprawia im humor, a jakie utwory przywołują u nich wspomnienia o najdzikszych imprezach i największych koncertach, to jest program właśnie dla Was!

Tradycyjnie od 23:00 do 2:00 posłuchacie Rzeźni, którą poprowadzi Anzhellmo Giers.

Nowi prowadzący

Do antenowego składu Antyradia dołączył Mikołaj „Jaok” Janusz, którego będzie miał okazję zaprezentować swoje poranne poczucie humoru w programie Dobry, Zły i Brzydki. W nowym zespole swoje miejsce znalazł również Marcin Bąkiewicz - posłuchacie go w niedzielnej Klasycznej Liście Przebojów. Z kolei w tygodniu od 5:30 do wstania będzie Was zagrzewał Kuba Olszewski. Nowym głosem na antenie będzie również Michał Migała, którego usłyszycie od poniedziałku do piątku.

Nowe programy

Po 9 latach na antenę powraca program interaktywny Cube - w każdą sobotę o 10.00 poprowadzi go ponownie Przemysław „Jah Jah” Frankowski. W audycji aktywny udział biorą słuchacze, którzy odpowiadając na pytania prowadzącego zdobywają nagrody.

W sobotę od 20:00 Łukasz Ciechański poprowadzi audycję Urwany film, w której jego rozmówcami będą osoby pod wpływem alkoholu. Program nadawany będzie z miejsc, w których spożywa się alkohol, m.in. klubów, pubów czy restauracji.

Prowadzącym niedzielnego programu Ranking Kojota, którego posłuchacie między 10:00 a 13:00 będzie Kuba Olszewski. Zostanie zaprezentowany ranking dwunastu tematów, które autor audycji uznaje za najlepsze, najgorsze lub najdziwniejsze. W każdym odcinku słuchacze poznają inne zestawienie. Prowadzącego będzie można też usłyszeć w pełnym energii porannym programie Ranny Kojot.

Nowością będzie też audycja Dobry, Zły i Brzydki, w wykonaniu Mariusza Smolarka, Mikołaja „Jaoka” Janusza i Michała Migały. Zwariowana trójka zapewni trzy godziny szalonej rozrywki, w której nie zabraknie dobrej muzyki.

Zobaczcie w skrócie, co od marca 2016 roku usłyszycie na Antenie Antyradia!

Wiosną przełączcie się na Antyradio!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News