05.11.2015 09:42

Badania przedwyborcze - finał rock'n'rollowej akcji w Warszawie

We wtorek 3 listopada 2015 roku w Hard Rock Cafe w Warszawie miała swój uroczysty finał akcja „Zbadaj się dla rock'n'rolla i jedź na koncert!”. Zobaczcie, co działo się na gali i jak bawili się jej uczestnicy.

Badania przedwyborcze - finał rock'n'rollowej akcji w Warszawie
foto: Antyradio.pl

Dawno nie byłeś u lekarza? Antyradio, Fundacja Rak'n'Roll, Hard Rock Cafe oraz zespół Chemia postanowili to zmienić. W drugiej połowie października 2015 roku na ulicach Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia Poznania i Trójmiasta pojawiły się pielęgniarki z transparentami oraz ulotkami, które zachęcały do udziału w rock'n'rollowych badaniach.

Wszyscy, którzy postanowili się zbadać i przysłali do Antyradia zdjęcia z profilaktycznych badań przeciw nowotworom mieli szansę zdobyć w Antyradiu gadżety i płyty od zespołu Chemia. Można też było wygrać zaproszenie na wielki finał akcji oraz koncert w Hard Rock Cafe.

Zobaczcie relację wideo z imprezy.

W Hard Rock Cafe pojawili się oczywiście zwycięzcy konkursu, znani rockmani, prowadzący Antyradia i przedstawiciele Fundacji Rak'n'Roll oraz zespół Chemia, który zagrał dla wszystkich zgromadzonych w klubie.

Nie zapominajcie o swoim zdrowiu! 

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News Chemia