06.07.2018 10:28

Bez jakiego gadżetu nie przeżyjesz letniego festiwalu? [SONDA]

Który gadżet jest najważniejszy podczas festiwalu muzycznego? Zapytaliśmy o to uczestników Open'er Festival 2018.

Ulubiony gadżet uczesnitków Open'er Festival 2018
foto: Antyradio.pl

Każdy wybiera swój sposób na spędzanie urlopu, ale jeśli liczy się dla Ciebie muzyka, to naturalnym wyborem jest festiwal muzyczny. Cały swój dorobek pakujesz do plecaka i jedziesz bawić się przy dobrych brzmieniach.

Warto jednak dokładnie przemyśleć to, co bierze się ze sobą na festiwal. Jeśli się czegoś zapomni, może być naprawdę źle, bo gdy np. zacznie padać deszcz nie ma co liczyć, że ktoś akurat będzie miał zbędny parasol.

Podczas trwającego Open'er Festival 2018 postanowiliśmy zapytać uczestników o to, jaki gadżet jest dla nich najważniejszy na festiwalu. Telefon, nerka, a może coś zupełnie innego? Sprawdźcie, czy zgadzacie się z wypowiedziami festiwalowiczów.

Obejrzyjcie również sondy dotyczące tego, dlaczego festiwalowicze wybrali akurat Open'er Festival 2018 oraz jakie mają rady dla osób wybierających się na takie muzyczne wydarzenie.

Open'er Festival 2018

Impreza w Gdyni odbywa się w dniach 4-7 lipca 2018 i dotychczas na festiwalu zagrali m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys czy Massive Attack. Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio. Na portalu Antyradio.pl możecie zobaczyć, jak publiczność bawiła się w specjalnym antyradiowym namiocie pierwszego dnia festiwalu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Open'er Festival