Blues Pills zagra na Gali Płyty Rocku Antyradia 2019

Aleksandra Degórska
27.01.2020 11:33
Blues Pills zagra na Gali Płyty Rocku Antyradia 2019 Fot. Antyradio

Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, jak możecie zdobyć bilety na rockowe wydarzenie roku!

WAŻNE: Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 została odwołana

19 marca 2020 w warszawskim Klubie Stodoła zostaną ogłoszeni laureaci 14. edycji "Płyty Rocku Antyradia". Ostatnią z zaproszonych gwiazd będzie Blues Pills ze Szwecji. Obok nich wystąpią też brytyjska formacja Allusinlove oraz Bruklin - ubiegłoroczny zwycięzca "Antyfestu Antyradia".

Blues Pills zagra na Gali Płyty Rocku Antyradia 2019

Blues Pills to kapela dobrze znana polskim fanom muzyki rockowej. Powstała w 2011 roku w szwedzkim Örebro. Swoją oryginalną stylistykę zawdzięcza mieszance elementów psychodelicznego rocka i bluesa, w której słychać inspirację klasyczną muzyką rockową lat 60. i 70. W Polsce byli już kilkukrotnie, ostatnim razem na Pol’and'Rock Festival w 2018 roku, gdzie spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem przez wielotysięczną publikę. Na swoim koncie mają dwa albumy studyjne, a jeszcze w tym roku ukaże się ich trzecia płyta, z której kawałki z pewnością będzie można usłyszeć podczas gali "Płyty Rocku Antyradia" 2019.   

Przeczytaj także

Obok Blues Pills na scenie wystąpi też brytyjski Allusinlove - rockowa post-grunge'owa formacja, znana z takich przebojów jak choćby "All Good People". Ich debiutancki album "It's Okay To Talk", którego premiera miała miejsce w czerwcu 2019 roku, został nominowany do plebiscytu Antyradia. Publiczność zobaczy również rodzimy Bruklin - ubiegłorocznych zwycięzców "Antyfestu Antyradia".

Posłuchaj podcastu

Gala "Płyty Rocku Antyradia" to jednak przede wszystkim ogłoszenie wyników najważniejszego plebiscytu muzyki rockowej w Polsce. Stanie się to już po raz czternasty. Za 2019 rok nominowano w dziesięciu kategoriach kilkadziesiąt zespołów i artystów z Polski i zagranicy. Wśród nich m.in.: Kult, Nocny Kochanek, Muniek Staszczyk, Pidżama Porno, Rammstein, Volbeat, Slipknot, Ozzy Osbourne czy Greta Van Fleet. O tym kto otrzyma statuetki decydują słuchacze Antyradia i fani muzyki rockowej. Głosować można na stronie Antyradio.pl do 14 lutego 2020.

TUTAJ MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ W PLEBISCYCIE PŁYTA ROCKU ANTYRADIA 2019

Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 - bilety

Bilety na galę "Płyty Rocku Antyradia 2019" dostępne są na stronie ebilet.pl, eventim.pl i w klubie Stodoła. Podwójne zaproszenia na imprezę będzie można też wygrać na antenie Antyradia i stronie Antyradio.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.