06.07.2018 11:05

Co sprawia, że lepiej wczuwasz się w koncert na festiwalu? [SONDA]

Zapytaliśmy uczestników Open'er Festival 2018 o to, co sprawia, że lepiej bawią się na koncercie. Sprawdźcie, czy zgadzacie się z tymi opiniami.

Co sprawia, że lepiej wczuwasz się w koncer - sonda na Open'er Festival 2018
foto: Antyradio.pl

Wszystko ma znaczenie, gdy wybierasz się na koncert - zespół występujący na scenie, nagłośnienie, pogoda, atmosfera i ludzie, którzy bawią się razem z Tobą. Gdy coś idzie nie po Twojej myśli potrafi to zepsuć nastrój i zamiast dobrze bawić się na występie, myśli się tylko o powrocie do domu.

Co zatem sprawia, że człowiek lepiej wczuwa się w koncert? O to zapytaliśmy uczestników tegorocznej edycji Open'er Festival 2018. Sporo osób zwróciło uwagę na inne osoby, które bawią się na występie - gdy publiczność świetnie reaguje na to, co dzieje się na scenie, Ty też chętnie skaczesz po sceną.

Nie jest to jednak jedyny warunek, by wczuć się w koncert. Sprawdźcie, na co zwrócili uwagę uczestnicy Open'er Festival 2018.

Obejrzyjcie również sondy dotyczące tego, dlaczego festiwalowicze wybrali akurat Open'er Festival 2018 oraz jakie mają rady dla osób wybierających się na takie muzyczne wydarzenie. Uczestnicy imprezy opowiedzieli również, bez jakiego gadżetu nie przetrwają festiwalu.

Open'er Festival 2018

Tegoroczna impreza w Gdyni ma wiele do zaoferowania. Dotychczas na festiwalu zagrali m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys czy Massive Attack. Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio. Na portalu Antyradio.pl możecie zobaczyć, jak publiczność bawiła się w specjalnym antyradiowym namiocie pierwszego dnia festiwalu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Open'er Festival