Depeche Mode na Open'er Festival 2018 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
06.07.2018 09:42
Depeche Mode na Open'er Festival 2018|undefined Fot. Wojtek Rojek

Drugiego dnia imprezy, czyli 5 lipca 2018, na scenie pojawił się zespół Depeche Mode. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Depeche Mode jest zespołem, który nigdy nie zawodzi fanów. Na koncercie jednak w ramach Open'er Festival 2018 pod sceną pojawili się nie tylko depeszowcy, ale również znacznie młodsze osoby, które niekoniecznie są fanami takich brzmień. Zobaczenie jednak takiej legendy na scenie to czysta przyjemność.

Koncert rozpoczął się od utworu „Going Backwards” z najnowszej płyty „Spirit” z 2017 - to właśnie ten materiał promuje obecnie zespół. Jednak fani oczywiście czekali na klasyczne hity zespołu - m.in. „Precious, „World in my Eyes, „Striped czy „Personal Jesus”, który wywołał szaleństwo pod sceną - w końcu ten przebój zna dosłownie każdy. Z nowego albumu Depeche Mode wykonał jeszcze tylko melancholijny „Cover Me”.

Depeche Mode na Open'er Festival 2018

Dave Gahan jak zwykle od pierwszych taktów zaczarował publiczność, która reagowała na każdy gest. Jego kocie ruchy są nie do podrobienia - wokalista udawał, że lata, kręcił wokół własnej osi, łapał się za krocze, a nawet sugestywnie ocierał się o stojak od mikrofonu. Publiczność widząc to show dała się porwać jego magii i na komendę Gahana chętnie śpiewała oraz wymachiwała rękoma chociażby w kawałku „Never Let Me Down Again”.

Atmosfera na koncercie Depeche Mode była naprawdę gorąca. Zobaczcie, jak publiczność bawiła się na tym występie.

Open'er Festival 2018

Impreza w Gdyni odbywa się w dniach 4-7 lipca 2018 i dotychczas na festiwalu zagrali m.in. Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys czy Massive Attack. Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio. Na portalu Antyradio.pl możecie zobaczyć, jak publiczność bawiła się w specjalnym antyradiowym namiocie pierwszego dnia festiwalu

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.