06.07.2018 00:14

Dlaczego festiwalowicze wybrali Open'er Festival 2018? [SONDA]

Festiwal przyciągnął wiele osób, które postanowiły latem wybrać się właśnie do Gdyni. Dlaczego festiwalowicze wybrali Open'er Festival?

Dlaczego festiwalowicze wybrali Open'er Festival 2018
foto: Antyradio.pl

Open'er Festival od lat cieszy się dużym zainteresowaniem fanów muzyki oraz wielbicieli festiwali. Dla wielu tych osób liczy się dobry line-up, jak również atmosfera samej imprezy.

Każdy bowiem meloman już na długo przed rozpoczęciem lata myśli, jak sobie zaplanować wakacje i priorytetowo myśli właśnie o festiwalach. Open'er Festival 2018 trwa w dniach 4-7 listopada 2018 i wybór artystów jest naprawdę spory - a to festiwalowicze lubią najbardziej.

Dlaczego akurat wracają na Open'er Festival? Co sprawia, że chętnie kupują karnety, zgarniają przyjaciół i jadą do Gdyni? Oto zapytaliśmy uczestników tegorocznej edycji letniego festiwalu.

Open'er Festival 2018

Gwiazdami imprezy są m.in. Arctic Monkeys, Nick Cave And The Bad Seeds, jak również Noel Gallagher’s High Flying Birds czy Dead Cross. Antyradio objęło patronat nad festiwalem i przygotowało specjalną strefę dla fanów muzyki. Zobaczcie również relację z 1. dnia Open'er Festival 2018.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Open'er Festival