17.11.2016 15:39

Dzień z Metallicą w Antyradiu!

Z okazji premiery nowego albumu Metalliki w piątek, 18 listopada 2016 co godzinę będziesz miał szansę wygrać swój egzemplarz „Hardwired... To Self-Destruct”! Słuchaj Antyradia przez cały dzień, odpowiedz na pytanie i zdobądź swoją płytę! Start o godzinie 6:00 rano!

Dzień z Metallicą w Antyradiu!
foto: Antyradio

„Hardwired... To Self-Destruct”, najnowsze wydawnictwo Metalliki trafi na sklepowe półki 18 listopada 2016. Płytę promują kawałki „Hardwired”, „Moth into Flame oraz „Atlas, Rise!”, zaś udostępnił już klipy do wszystkich utworów z albumu.

"

Na pewno nie będzie przesadą, jeśli powiem, że to album na który czeka cały rockowy świat! Zespół nakręcił fanów kolejnymi, bardzo dobrze brzmiącymi singlami, które prezentowaliśmy na antenie Antyradia i odliczaniem dni do premiery albumu w ramach naszej akcji Metallica wybrała Antyradio. Dlatego nie mogę się doczekać chwili, w której na spokojnie wysłucham całego „Hardwired... To Self-Destruct” od A do Z. "

powiedział Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny Antyradia i fan zespołu od ponad 25 lat.

Jeśli już nie możecie się doczekać premiery tego krążka to możecie wziąć udział w specjalnym evencieEmpik Junior w Warszawie oraz Empik Silesia City Center w Katowicach. W nocy z 17 na 18 listopada 2016 roku w tych właśnie salonach odbędą się specjalne wydarzenia, które poprowadzą prezenterzy Antyradia - Tomasz „Kasprol” Kasprzyk oraz Piotr „Makak” Szarłacki.

Zapraszamy do udziału konkurse oraz wydarzeniu i życzymy Wam powodzenia!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News