Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 została odwołana

Aleksandra Degórska
09.03.2020 16:00
Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 została odwołana Fot. Antyradio

Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 została odwołana. Przeczytajcie oświadczenie Antyradia.

Szanowni,

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników gali "Płyty Rocku Antyradia 2019" jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca br. dotyczącą imprez masowych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu naszego wydarzenia, które miało się odbyć 19 marca br. w warszawskim Klubie "Stodoła".

Wyniki plebiscytu "Płyta Rocku Antyradia 2019" zostaną ogłoszone zgodnie z planem 19 marca br. o godz. 19.00 w specjalnym programie na antenie Antyradia. Osobom, które zakupiły bilety na galę, będą zwrócone pieniądze. Szczegóły znajdą się wkrótce na stronach internetowych poszczególnych bileterii w zakładkach z galą "Płyty Rocku Antyradia 2019".

Tymczasem, już dziś zaczynamy przygotowania do organizacji wydarzenia-niespodzianki, które odbędzie się na jesieni tego roku. O szczegółach będziemy informować w terminie późniejszym.

Wszystkich gości, którzy wybierali się na galę "Płyty Rocku Antyradia 2019" przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosząc o zrozumienie.

Z poważaniem,

Redakcja Antyradia  

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.