28.03.2017 12:50

Jak artyści dziękowali za nagrody na gali Płyty Rocku Antyradia 2016?

Zobaczcie wideo, który nagrali specjalnie dla Antyradia Robert Trujillo z Metalliki, Amy Lee z Evanescence i Katarzyna Nosowska.

Jak artyści dziękowali za nagrody na gali Płyty Rocku Antyradia 2016?
foto: kadr z wideo

Uroczysta gala Płyty Rocku Antyradia 2016 już za nami. Pokazywaliśmy Wam już relację z imprezy, która odbyła się w Klubie Stodoła w Warszawie 16 marca 2017 roku z udziałem zespołów Strażacy, July Talk oraz T. Love. Poznaliśmy też oczywiście laureatów samego konkursu.

Słuchacze Antyradia i czytelnicy serwisu Antyradio.pl wybrali zwycięzców w ośmiu kategoriach podzielonych na części: krajową i zagraniczną. Wyróżnieni artyści nie pozostali Wam dłużni i nagrali specjalne filmy z podziękowaniami. Poniżej przedstawiamy Wam te nagrania.

Metallica zgarnęła aż trzy statuetki w kategoriach Płyta Rocku 2016 Antyradia - Zagranica, Wokalista Rocku 2016 Antyradia - Zagranica oraz Zespół Rocku 2016 Antyradia - Zagranica. W imieniu całej kapeli podziękował Wam Robert Trujillo:

Amy Lee została przez Was nagrodzona tytułem Wokalistki Rocku 2016 Antyradia - Zagranica. Oto co wokalistka Evanescence miała do powiedzenia w tej kwestii:

Z kolei jako polską Wokalistkę Rocku 2016 Antyradia wybraliście Katarzynę Nosowska. Ona również nie omieszkała Wam przekazać kilku słów:

Kolejne ciekawostki i relacje z gali Płyty Rocku Antyradia 2016 już wkrótce na Antyradio.pl, bądźcie czujni!

Jakub Gańko
Tagi: Radio News