22.03.2019 09:26

Jak bawili się fani na Gali Płyty Rocku Antyradia 2018?

Fani rocka długo nie zapomną tego wieczoru. Sprawdźcie, jak było na Gali Płyty Rocku 2018.

Gala Płyty Rocku Antyradia 2018
foto: Wojtek Dobrogojski

21 marca 2018 w warszawskim klubie Stodoła poznaliśmy laureatów Płyty Rocku Antyradia 2018 w 10 kategoriach. Nagrody wręczono już po raz trzynasty, a o końcowych wynikach plebiscytu decydują głosy słuchaczy Antyradia. Zwycięzcami okazali się Nocny Kochanek, Hurrockaine, Power Of Trinity, Krzysztof Sokołowski, Patrycja Markowska, Greta Van Fleet, Judas Priest, Alison Mosshart z The Kills oraz Jack White.

Po dwie nagrody zgarnęli Greta Van Fleet (Zespół Rocku i Płyta Rocku - zagranica) oraz Nocny Kochanek, który też odebrał Platynową Płytę za krążek "Zdrajcy metalu".

Jak fani bawili się na Gali Płyty Rocku 2018?

W tym roku galę poprowadzili Aleksander Ostrowski oraz Krzysztof Skiba, zaś wyniki plebiscytu ogłaszali dziennikarze stacji. Dla fanów rocka była to dobra okazja do spotkania z prezenterami Antyradia oraz polskimi gwiazdami muzyki rockowej. Uczestnicy imprezy chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia na ściance i bawili się na całego podczas koncertów. Zobaczcie, jak na imprezie bawili się słuchacze Antyradia.

Obejrzyjcie również relację w tego rockowego wydarzenia:

Tradycyjnie gala wręczenia nagród była połączona z koncertem. Na dużej scenie wystąpili Organek, wschodząca gwiazda muzyki rockowej z Wielkiej Brytanii - LION oraz szczeciński zespół Curcuma - zeszłoroczny laureat Antyfestu Antyradia.

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertów artystów:

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News