14.10.2016 09:18

Jak było podczas premierowego odsłuchu płyty „Wstyd” Kultu w Antyradiu?

13 października publiczność zaproszona do redakcji Antyradia mogła zapoznać się z brzmieniem najnowszej płyty zespołu. Premiera krążka została zaplanowana na 14 października 2016.

Jak było podczas premierowego odsłuchu płyty „Wstyd” Kultu w Antyradiu?
foto: Antyradio.pl

Goście zgromadzeni w specjalnie przygotowanym na tę okazję studiu Antyradia wraz z Marcinem Bąkiewiczem, który poprowadził całe spotkanie, mieli okazję posłuchać w całości najnowszego albumu Kultu. Krążek promuje utwór „Madryt”, do którego teledysk wyreżyserował Sławek Pietrzak, zaś na albumie znalazło się 12 utworów.

Album „Wstyd” przedstawia obraz polskiej rzeczywistości, widzianej oczami Kazika Staszewskiego. Kapela zaplanowała również Pomarańczową Trasę 2016 w ramach promocji nowego wydawnictwa.

Zobaczcie, jak było podczas tego wyjątkowego wydarzenia!

Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny Antyradia, jest bardzo zadowolony z całej akcji:

"

Nasi słuchacze byli pierwszymi fanami zespołu, którzy zapoznali się z nowym materiałem, dzięki przedpremierowemu odsłuchowi płyty, który zorganizowaliśmy razem z wytwórnią S.P. Records. Każdy z wielbicieli Kultu mógł również, poza wysłuchaniem płyty od początku do końca, porozmawiać z muzykami, którzy pojawili się w naszym studiu oraz otrzymał pamiątkowy singiel z piosenką „Madryt”. "

30 września 2016 wielcy fani amerykańskiej grupy Green Day mieli okazję sprawdzić, jak brzmią najnowsze kawałki stworzone przez ich ulubionych muzyków na płycie „Revolution Radio”. Z kolei 13 października 2016 Aleksander „Ostry” Ostrowski podczas unpackingu pokazał, jak na żywo prezentuje się winyl „Chapter and Verse” Bruce'a Springsteena.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News