07.07.2018 03:08

Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 2. dnia Open'er Festival 2018?

Zobaczcie, jak fani rocka bawili się w specjalnej strefie Antyradia na Open'er Festival 2018.

Open'er Festival 2018: relacja z 2. dnia w miasteczku Antyradia
foto: Antyradio.pl

Na Open'er Festival 2018 każdy znajdzie coś dla siebie - również jeśli chodzi o mocniejsze i alternatywne granie. Na imprezie zagrali m.in. Dead Cross, jak również Arctic Monkeys, Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz Massive Attack.

Patronat nad tym muzycznym wydarzeniem objęło Antyradio, które może pochwalić się swoją strefą, w której rockowe i metalowe utwory wybrzmiewają do późnych nocnych godzin. Co więcej na odwiedzających czekają specjalne gadżety w postaci bandan oraz przypinek - wystarczy okazać specjalną aplikację Antyradia.

Oprócz spotkań z prowadzącymi w strefie odbywają się wywiady z gwiazdami - 2. dnia imprezy w miasteczku Antyradia pojawił się zespół Muchy. Fani Antyradia chętnie wykonywali wspólne zdjęcia na specjalnej ściance i do upadłego tańczyli nocą przy dźwiękach takich zespołów, jak m.in. Nirvana czy Pantera.

Zobaczcie relację z 2. dnia w strefie Antyradia na Open'er Festival.

Open'er Festival 2018

Impreza odbywa się w dniach 4-7 lipca 2018. Serwis Antyradio.pl postanowił zapytać uczestników dlaczego wybrali akurat Open'er Festival 2018 oraz jakie mają rady dla osób wybierających się na takie muzyczne wydarzenie. Festiwalowicze opowiedzieli również, bez jakiego gadżetu nie przetrwają festiwalu i co sprawia, że lepiej wczuwają się w koncert na festiwalu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Open'er Festival