Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 2. dnia Pol'and'Rock 2018?

Justyna Kierzkowska
04.08.2018 14:14
Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 2. dnia Pol'and'Rock 2018? Fot. Antyradio

2. dnia festiwalu w strefie Antyradia na Pol'And'Rock 2018 fani mogli spotkać ulubionych prezenterów, popatrzeć, jak wygląda ich praca na żywo i wziąć udział w spotkaniach z zespołami.

Kolejny dzień festiwalu w Kostrzynie nad Odrą upłynął pod znakiem koncertów francuskiej Gojiry oraz amerykańskiej grupy Goo Goo Dolls, która specjalnie dla publiczności zagrała swój największy hit, nagrany w 1998 roku kawałek „Iris”, który pojawił się na soundtracku do filmu „Miasto Aniołów” – w produkcji wystąpili Meg Ryan i Nicolas Cage. Z tej okazji zespół zamieścił także zdjęcie na swoim Instagramie:

Pol'And'Rock Festival 2018 - fani w strefie Antyradia

Drugiego dnia pierwszej edycji Przystanku Woodstock pod zmienioną nazwą - Pol'And'Rock Festival 2018 - odbyły się spotkania m.in. z grupami Łydka Grubasa a także kapelą Booze & Glory. Jak fani bawili się w stresie Antyradia oraz jaka atmosfera panuje na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą? Bez wątpienia gorąca, ponieważ upalna pogoda nie rozpieszcza festiwalowiczów. W takich warunkach jednak świetnie sprawdzają się bandany Antyradia, które można zarzucić na głowę.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagrają m.in. You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest. 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.