Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Open'er Festival 2019?

06.07.2019 14:18
Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Open'er Festival 2019? Fot. Rafał Kudyba

Zobaczcie, jak fani rocka bawili się w czerwonym namiocie Antyradia na Open'er Festival 2019.  

Za nami 3. dzień największego festiwalu muzycznego w Polsce. W piątek 5 lipca, uczestnicy Open'er Festival 2019 cieszyć się mogli dobrą pogodą i ciekawymi koncertami. Na scenach Open'era wystąpili między innymi LP, Daria Zawiałow, Smashing Pumpkins i Cool Kids of Death. Oprócz koncertów, festiwalowicze bawili się również w czerwonym namiocie Antyradia.

Open'er Festival 2019 - 3. dzień w strefie Antyradia

Specjalną strefę Antyradia znów odwiedziło wielu uczestników festiwalu. Studio poprowadzili, jak zawsze, Marcin Bąkiewicz, Tomasz "Kasprol" Kasprzyk, Kuba Olszewski oraz Joanna Zientarska, którzy opowiedzieli o festiwalu i przeprowadzili wywiady z gwiazdami. Goście do późnych godzin nocnych bawili się w rytm muzyki Perfect, Maanam, Nirvany i wielu, wielu innych. 

Trzeciego dnia Open'er Festival 2019, w namiocie Antyradia zawitała Daria Zawiałow. Wokalistka w rozmowie z dyrektorem muzycznym Antyradia, Marcinem Bąkiewiczem, opowiedziała o nowej płycie i występie na Open'er Festival 2019

Foto: Rafał Kudyba Fot. Foto: Rafał Kudyba

Zobaczcie wideo z 3. dnia w strefie Antyradia na Open'er Festival 2019:

Antyradio będzie nadawać na żywo z plenerowego studia festiwalowego program "Open'er Festival 2019 na żywo w Antyradiu", który usłyszymy od 3 do 6 lipca 2019 między 17.00 a północą, a w sobotę - od 15.00 do 20.00. W programie usłyszymy również transmisje wybranych koncertów. 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.