06.08.2018 00:33

Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Pol'and'Rock 2018?

Ostatniego dnia festiwalu w Kostrzynie nad Odrą fani Antyradia mieli ostatnią okazję, żeby wziąć udział w spotkaniach z zespołami i prezenterami. Jak wyszło?

Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Pol'and'Rock 2018?
foto: Antyradio

3. dzień Pol'and'Rock Festival 2018 zakończył się występami Soulfly, Franka Cartera a także zespołu In Flames, który fani mogli już oglądać na koncercie w Polsce w 2018 roku. Na scenie pojawiła się także Agata Karczewska, jedna ze zwycięzców Eliminacji do tegorocznej edycji stiwalu, warszawska singer-songwriterka. 

Pol'And'Rock Festival 2018 - fani w strefie Antyradia

Drugiego dnia pierwszej edycji Przystanku Woodstock pod zmienioną nazwą - Pol'And'Rock Festival 2018 - odbyły się spotkania z członkami zespołów Pull The Wire, Counterfeit, Koniec Świata, Hope, Oho!Koko, Frank Carter & The Rattlesnakes, a także z muzykami Soulfly. Podobnie jak w materiale wideo z 1. dnia festiwalu oraz 2. dnia festiwalu, ostaniego dnia nie zabrakło inspirujących spotkań ze słuchaczami i wspólnych zdjęć z prezenterami. Zobaczcie, co działo się 3. dnia festiwalu na festiwalowym polu!

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagrali m.in. You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest. 

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival