Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Pol'and'Rock 2018?

Justyna Kierzkowska
06.08.2018 00:33
Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 3. dnia Pol'and'Rock 2018? Fot. Antyradio

Ostatniego dnia festiwalu w Kostrzynie nad Odrą fani Antyradia mieli ostatnią okazję, żeby wziąć udział w spotkaniach z zespołami i prezenterami. Jak wyszło?

3. dzień Pol'and'Rock Festival 2018 zakończył się występami Soulfly, Franka Cartera a także zespołu In Flames, który fani mogli już oglądać na koncercie w Polsce w 2018 roku. Na scenie pojawiła się także Agata Karczewska, jedna ze zwycięzców Eliminacji do tegorocznej edycji stiwalu, warszawska singer-songwriterka. 

Pol'And'Rock Festival 2018 - fani w strefie Antyradia

Drugiego dnia pierwszej edycji Przystanku Woodstock pod zmienioną nazwą - Pol'And'Rock Festival 2018 - odbyły się spotkania z członkami zespołów Pull The Wire, Counterfeit, Koniec Świata, Hope, Oho!Koko, Frank Carter & The Rattlesnakes, a także z muzykami Soulfly. Podobnie jak w materiale wideo z 1. dnia festiwalu oraz 2. dnia festiwalu, ostaniego dnia nie zabrakło inspirujących spotkań ze słuchaczami i wspólnych zdjęć z prezenterami. Zobaczcie, co działo się 3. dnia festiwalu na festiwalowym polu!

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagrali m.in. You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest. 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.