09.07.2018 11:08

Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 4. dnia Open'er Festival 2018?

Jesteście ciekawi, jak wyglądał ostatni dzień imprezy w specjalnej strefie Antyradia? Zobaczcie, jak bawili się fani rocka.

Open'er Festival 2018: relacja z 4. dnia festiwalu
foto: Antyradio.pl

I po Open'erze! Impreza trwała 4 dni od 4 do 7 lipca 2018 i cieszyła się naprawdę sporym zainteresowaniem. Na terenie imprezy pojawił się również czerwono-czarny namiot Antyradia, który został patronatem Open'er Festival.

Fani rocka mogli spotkać się z prezenterami radia, wykonać zdjęcia na specjalnej ściance, odpocząć na leżakach, czy otrzymać gadżety Antyradia. Ponadto w strefie odbywały się spotkania z gwiazdami. Działo się naprawdę wiele - zobaczcie zatem, jak wyglądał 4. dzień Open'er Festival 2018 w strefie Antyradia:

Do późnych godzin nocnych fani rocka mogli się wyszaleć przy rockowych dźwiękach. Rockowa dyskoteka codziennie spotykała się z dużym zainteresowaniem fanów, którzy bawili się przy dźwiękach Korna, Nine Inch Nails czy Nirvany.

Sprawdźcie również, co działo się w miasteczku Antyradia 1. dnia, 2. oraz 3. dnia.

Open'er Festival 2018

Na festiwalu w Gdyni wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys, Gorillaz Kaleo, La Femme czy Massive Attack.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Open'er Festival