Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 4. dnia Open'er Festival 2018?

Aleksandra Degórska
09.07.2018 11:08
Open'er Festival 2018: relacja z 4. dnia festiwalu|undefined Fot. Antyradio.pl

Jesteście ciekawi, jak wyglądał ostatni dzień imprezy w specjalnej strefie Antyradia? Zobaczcie, jak bawili się fani rocka.

I po Open'erze! Impreza trwała 4 dni od 4 do 7 lipca 2018 i cieszyła się naprawdę sporym zainteresowaniem. Na terenie imprezy pojawił się również czerwono-czarny namiot Antyradia, który został patronatem Open'er Festival.

Fani rocka mogli spotkać się z prezenterami radia, wykonać zdjęcia na specjalnej ściance, odpocząć na leżakach, czy otrzymać gadżety Antyradia. Ponadto w strefie odbywały się spotkania z gwiazdami. Działo się naprawdę wiele - zobaczcie zatem, jak wyglądał 4. dzień Open'er Festival 2018 w strefie Antyradia:

Do późnych godzin nocnych fani rocka mogli się wyszaleć przy rockowych dźwiękach. Rockowa dyskoteka codziennie spotykała się z dużym zainteresowaniem fanów, którzy bawili się przy dźwiękach Korna, Nine Inch Nails czy Nirvany.

Sprawdźcie również, co działo się w miasteczku Antyradia 1. dnia, 2. oraz 3. dnia.

Open'er Festival 2018

Na festiwalu w Gdyni wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys, Gorillaz Kaleo, La Femme czy Massive Attack.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.