03.01.2018 22:57

Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski poprowadzą poranny program Najgorsze państwo świata w Antyradiu

Codziennie od poniedziałku do piątku między 7:00 a 10:00 słuchacze Antyradia będą skazani na Najgorsze państwo świata, gdzie rządzą niepodzielnie i ustalają reguły państwo Korwin-Figurski. 

Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski poprowadzą poranny program Najgorsze państwo świata w Antyradiu
foto: Eurozet

Autorytarne i bezkompromisowe komentarze prowadzących. Śledztwa dotyczące największych absurdów otaczającej nas rzeczywistości. Pluralistyczne spojrzenie na nonsensowne wydarzenia i plotki. Antydemokratyczne wybory, o których decyduje jedynie duet Korwin-Figurski. Codzienna dawka piętnowania głupoty i arogancji. Tak będzie wyglądać Najgorsze państwo świata w Antyradiu.  

Władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą tworzy Karolina Korwin-Piotrowska - dziennikarka, felietonistka i pisarka. Przez 10 lat prowadziła w TVN Style program Magiel towarzyski, pisze felietony do Wirtualnej Polski i jest komentatorem TVN24 BiS. Obecnie w TVN Fabuła prowadzi autorski program "DKF", a w TVN Style program pt. #Sława. Prowadziła programy o filmie m.in.: w Radiu Kolor, Radiu ZET i Radiu PiN, a także w TVP1. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika „Wprost” oraz zajęła 5. lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według „Gazety Wyborczej”.

W Antyradiu Karolina Korwin-Piotrowska podzieli się władzą z Michałem Figurskim - dziennikarzem, prezenterem i producentem radiowo-telewizyjnym. Figurski w radiu pracuje od 1994 roku. Zaczynał jako dziennikarz i prowadzący w Rozgłośni Harcerskiej. Od tamtej pory współtworzył i prowadził wiele popularnych audycji radiowych w takich stacjach jak Radio ZET, Radio Kolor, RMF FM, Antyradio i Eska Rock. Pracował jako producent, dziennikarz, prezenter telewizyjny m.in. w TVP, TVN, TV4, Polsat Play i Polsat News. Był dyrektorem programowym Radia Kolor, 4FunTV, Rebel.tv i TV Disco. Jest autorem nazwy Antyradio, w którym pełnił funkcje dyrektora programowego w latach 2003-2008.

Dotychczasowi prowadzący poranek Antyradia przejdą do innych pasm. Joanna Zientarska dołączy do gospodarzy audycji Odjechani (15:00-17:00), gdzie zastąpi Dominikę Sygiet, która rozstała się ze stacją. Łukasz Ciechański poprowadzi swój nowy program „Uciecha z rana” emitowany od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00-7:00.