LION i Curcuma zagrają na Gali Płyty Rocku 2018

Aleksandra Degórska
25.02.2019 10:00
LION i Curcuma zagrają na Gali Płyty Rocku 2018 Fot. Antyradio

Sprawdźcie, kogo zobaczycie na Gali Płyty Rocku 2018 w Warszawie.

21 marca 2019 Antyradio przyzna statuetki w plebiscycie Płyta Rocku Antyradia. Tego dnia dowiemy się, którzy artyści z Polski i zagranicy w 2018 roku zdobyli serca fanów. Gala odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła.

Gala Płyty Rocku 2018 - kto zagra?

Na scenie wystąpią artyści dobrze znani z anteny. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą gali jest Organek. Na tym jednak nie koniec - na Galę Płyty Rocku specjalnie z Wysp przyjedzie zespół LION z energetyczną wokalistą Beth Lowen.

Na scenie zobaczymy również polski zespół Curcuma - laureata Antyfestu Antyradia 2019, który zagrał na Pol'and'Rock Festival.

foto: Antyradio Fot. foto: Antyradio

Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny Antyradia, tak wypowiedział się na temat nadchodzącej gali Płyty Rocku Antyradia: 

Antyradio cały czas trzyma rękę na muzycznym pulsie, a moją rolą jako Dyrektora Muzycznego stacji jest między innymi wyszukiwanie najciekawszych wykonawców, którzy cały czas pojawiają się na światowych scenach. Lion, czyli Beth Lowen jest jednym z takich przykładów – ta młoda Brytyjka po serii występów na największych europejskich festiwalach showcase’owych (The Great Escape, Eurosonic czy Reeperbahn) została w swojej ojczyźnie okrzyknięta jedną z rockowych nadziei tego roku. Recenzje jej energetycznych koncertów są bardzo entuzjastyczne, liczę więc że jej występ na tegorocznej Gali Płyty Rocku Antyradia na długo zagości we wspomnieniach tych, którzy przyjdą do Stodoły 21 marca 2019.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA GALĘ PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2018 <<

Jeżeli chcecie wybrać się na Galę Płyty Rocku 2018, a jeszcze nie macie wejściówek na to wydarzenie, to możecie spróbować swoich sił w konkursie na Antyradio.pl. Do rozdania mamy 150 podwójnych biletów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.