01.07.2016 15:25

Krzysztof Skiba poprowadzi własną audycję w Antyradiu

Do zespołu Antyradia dołącza Krzysztof Skiba. Od poniedziałku, 4 lipca 2016 roku, poprowadzi codzienny program S.O.S., czyli szyderczym okiem Skiby.

Krzysztof Skiba poprowadzi własną audycję w Antyradiu
foto: materiały prasowe

Skiba z wrodzoną sobie nonszalancją i humorem zaprezentuje „wykłady” dotyczące spraw obyczajowych. Będzie poddawał twórczej, wnikliwie złośliwej oraz szyderczej analizie wysoce skomplikowany świat relacji damsko-męskich. Na swój satyryczny celownik może wziąć wszystko. Od kpiny z modnych szkół podrywania przez analizę głupkowatego teledysku czy najnowszej komedii romantycznej po odkrycie amerykańskich naukowców, według których kobiety o szerokich „pupach” są bardziej inteligentne.

S.O.S., czyli szyderczym okiem Skiby w Antyradiu codziennie od poniedziałku do piątku po 8.00 i 14.00 (powt.).

Krzysztof Skiba to doskonale znany showmen, autor felietonów i scenariuszy programów telewizyjnych oraz wokalista rockowy. Od 1988 roku związany jest z zespołem Big Cyc, którego jest frontmanem i autorem tekstów. Z zespołem wydał 17 płyt, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 2 mln egzemplarzy. Prowadził programy rozrywkowe m.in.: w TVP1, TVP2, TVP Info i Polsacie. W latach 2002-2013 był felietonistą tygodnika „Wprost”.

Magda Słomka
Tagi: Radio News