08.07.2018 23:59

La Femme na Open'er Festival 2018 [GALERIA]

Zobaczcie, jak francuska grupa La Femme wystąpiła na Open'er Festival 2018 w Gdyni.

Open'er Festival 2018: La Femme
foto: Wojtek Rojek

Na tent stage zagrali bardzo różnorodni artyści, którzy przyciągali wiele osób na swoje koncerty. W tej strefie wydawało się, że fani są bardziej zaangażowani w występy, niż na ogromnym polu przy dużej scenie.

6 lipca 2018 pod ogromnym namiotem na scenie przed polską publicznością zaprezentował się francuski fenomen muzyczny– La Femme. Zespół powstał w 2010 roku i wdzięcznie porusza się w psychodelicznych klimatach. Muzycy zawsze kochali amerykański surf rock i te inspiracje można zauważyć w ich twórczości.

Zespół pierwszy raz zagrał w Polsce właśnie na Open’er Festival 2018 i błyskawicznie oczarował publiczność. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Dotychczas formacja wydała 2. studyjne albumy – pierwszy pojawił się w 2013. „Psycho Tropical Berlin” okazał się być najlepszym francuskim albumem 2013 roku, który wyprzedził nawet „Random Access Memories” Daft Punk. Kolejny krążek pojawił się 3 lata później i zdobył uznanie u krytyków muzycznych oraz fanów.

Obejrzyjcie, jak publiczność reagowała na koncert La Femme.

Open'er Festival 2018

Impreza odbyła się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni. Na festiwalu zagrali m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys, Gorillaz, Kaleo czy Massive Attack.

Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio, które przygotowało specjalną strefę dla swoich fanów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Galeria Open'er Festival