07.07.2019 13:15

Lana Del Rey na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Lany Del Rey, która wystąpiła na Scenie Głównej Open'er Festival 2019. 

Foto: Wojtek Rojek
Foto: Wojtek Rojek

Open'er Festival 2019 dobiegł końca. Ostatniego dnia największego festiwalu muzycznego w Polsce wystąpiło wielu artystów, w tym Kodaline, Perry Farrell, Sonbird i Lana Del Rey

Lana Del Rey na Open'er Festival 2019

Amerykańska wokalistka indierockowa wystąpiła ostatniego dnia Open'er Festival 2019, na Main Stage. Pojawienie się na scenie Lany Del Rey spotkało się z olbrzymim aplauzem zebranej pod sceną publiki. Fani artystki mieli szansę usłyszeć na żywo jej niezwykle nastrojowe, przywodzące na myśl popkulturę lat 50., 60., hity. Z głośników na Scenie Głównej popłynęły takie utwory, jak "Born to Die", "Video Games" i "Summertime Sadness". 

Open'er Festival 2019

Na Open'er Festival 2019 uczestnicy mieli również okazję bawić się w specjalnej strefie Antyradia. Studio festiwalowe prowadzili Marcin Bąkiewicz, Tomasz "Kasprol" Kasprzyk, Kuba Olszewski oraz Joanna Zientarska, którzy opowiadali o festiwalu i przeprowadzali wywiady z gwiazdami. Goście do późnych godzin nocnych bawili się w rytm muzyki Red Hot Chili Peppers, Maanam, Nirvany i wielu, wielu innych.  

Tagi: Radio News Open'er Festival