10.11.2016 14:14

Metallica wybrała Antyradio. Wspólna akcja promująca album „Hardwired... To Self-Destruct”

Nie możesz się doczekać nowej płyty amerykańskiej grupy, która będzie miała premierę 18 listopada 2016 roku.? Już teraz sprawdź, w jaki sposób możesz posłuchać jej wcześniej!

Metallica wybrała Antyradio. Wspólna akcja promująca album „Hardwired... To Self-Destruct”
foto: materiały prasowe

Wspólnie z Metallicą redakcja Antyradia odlicza czas do premiery najnowszego albumu „Hardwired... To Self-Destruct”. Przez 9 dni na antenie będzie można wygrywać kolejno wszystkie krążki z dyskografii zespołu, a James, Lars, Kirk i Robert nagrali specjalne zapowiedzi.

Metallica

17 listopada 2016 publiczność zaproszona do redakcji Antyradia będzie mogła zapoznać się z brzmieniem najnowszej płyty zespołu. Premiera krążka została zaplanowana na 18 listopada 2016 roku. Album promują kawałki „Hardwired”, „Moth Into Flame” oraz „Atlas, Rise!”, zaś na całym krążku znajdzie się łącznie 12 utworów zawartych na dwóch CD. Zaproszenia można wygrać na antenie Antyradia, a sam odsłuch odbędzie się w siedzibie Antyradia, w specjalnie zaaranżowanym studiu.

Podczas poprzednich przedpremierowych odsłuchów zwycięzcy konkursów mieli szansę zapoznać się m.in. z materiałem z płyt „Wstyd” Kultu, „The Serenity of Suffering” Korna i „Revolution Radio” Green Day.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Metallica Radio News