07.07.2018 15:41

Na letnim festiwalu stawiasz na wygodę czy wolisz założyć odjechaną kreację? [SONDA]

Festiwalowa moda zmienia się z roku na rok. Uczestników Open'er Festival 2018 zapytaliśmy, jakie stroje wybierają najczęściej, kiedy idą na letnie koncerty.

Na letnim festiwalu stawiasz na wygodę czy wolisz założyć odjechaną kreację? [SONDA]
foto: Antyradio.pl

Kiedyś podstawą były wygodne buty, w których można przetańczyć całą noc, teraz na koncertach w Polsce oraz częściej fani, idąc śladem zagranicznych festiwalowiczów, zakładają szalone przebrania, tworzą specjalne makijaże, stroją się w wianki, cekiny i najlepsze ciuchy, jakie mają w szafach. Nadal jednak nie brakuje zwolenników wygodnej klasyki, którzy przede wszystkim cenią sobie ubrania, które nie krępują ruchów podczas dzikich tańców na koncertach.

Co króluje wśród uczestników Open'er Festival 2018? Zwyczajne ale za to wygodne koszulki z zespołami czy zwariowane stylówki, przygotowane specjalnie na ten jeden koncertowy dzień? Posłuchajcie, co powiedzieli w naszej sondzie!

Goście, z którymi mieliśmy okazję wcześniej rozmawiać powiedzieli nam także, dlaczego wybrali akurat Open'er Festival 2018 oraz jakie mają rady dla osób wybierających się na takie muzyczne wydarzenie.

Open'er Festival 2018

Impreza w Gdyni odbywa się w dniach 4-7 lipca 2018 i dotychczas na festiwalu zagrali m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys czy Massive Attack. Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio. Na portalu Antyradio.pl możecie zobaczyć, jak publiczność bawiła się w specjalnym antyradiowym namiocie pierwszego dnia festiwalu.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News Open'er Festival