Noel Gallagher’s High Flying Birds na Open'er Festival 2018 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
05.07.2018 10:50
|north Fot. Wojtek Rojek

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu byłego muzyka Oasis. Jak publiczność bawiła się na występie Noela Gallaghera?

Noel Gallagher jest przykładem artysty, który po rozpadzie swojego zespołu zdołał wiele osiągnąć również solowo. Noel Gallagher’s High Flying Birds wydał dotychczas trzy albumy, na których nawiązania do twórczości Oasis są oczywiste, w końcu to on był głównym kompozytorem i gitarzystą zespołu.

Miłość fanów przeniosła się z Oasis na nowy zespół i zespół może się pochwalić rekordami sprzedaży płyt. Ta najnowsza, „Who Built The Moon?” ukazała się jesienią 2017 roku, a artysta promował ją podczas wspólnych koncertów z U2 i The Rolling Stones. Do Polski przyjechał w ramach festiwalowej trasy obejmującej najważniejsze letnie imprezy w Europie.

Zobaczcie, jak Noel Gallagher wypadł na Open'er Festival 2018

Które numery najbardziej przypadły do gustu słuchaczom? Oczywiście te z repertuaru Oasis, jak m.in. „Wonderwall” czy „Don't Look Back in Anger”. Zobaczcie, jak publiczność bawiła się na tym koncercie.

Open'er Festival 2018

Festiwal w Gdyni trwa w dniach 4-7 lipca 2018. Gwiazdami imprezy są m.in. Arctic Monkeys,  Nick Cave And The Bad Seeds czy Dead Cross. Antyradio objęło patronat nad festiwalem i przygotowało specjalną strefę dla fanów muzyki.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.