04.07.2018 15:28

Open'er Festival 2018: Jak wygląda strefa Antyradia i co czeka gości, którzy ją odwiedzą?

Antyradio powraca na openerowe pole! W czerwono-czarnym namiocie na wszystkich gości czeka wiele atrakcji, sprawdźcie, co będzie się działo! 

Strefa Antyradia na Open'er Festival 2018
foto: Antyradio.pl

Po udanych chwilach w strefie Antyradia na Open'er Festival 2017, specjalna strefa powraca na lotnisko Gdynia-Kosakowo. Wśród innych ogłoszonych do tej pory gwiazd imprezy, która odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni są Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive AttackDavid ByrneGlass AnimalsBruno Mars i Chvrches, a także Taconafide. 

Open'er Festival 2018: Jak trafić do strefy Antyradia?

Czerwono-czarny namiot z napisem Antyradio znajduje się przy głównej drodze, w strefie Miasteczko festiwalowe 2, tuż obok sceny Beat Stage oraz Silent Disco. Kiedy będziecie przechodzić między sceną Orange Main Stage a Tent Stage, koniecznie wpadnijcie do antyradiowego namiotu. Polowe studio już gotowe i czeka na Was!

IMG_1792

Poniżej zamieszczamy Wam mapkę - strefę Antyradia zaznaczyliśmy czerwoną strzałką.

foto: Mapa Open'er Festival 2018

Open'er Festival 2018: Atrakcje w strefie Antyradia

Pod samą scenę dotrzeć mogą tylko najwytrwalsi, którzy umieją rozpychać się łokciami. Ale po co się pchać, skoro w strefie Antyradia można zobaczyć wywiady z muzykami na żywo? Gwiazdy odwiedzą radiową strefę, porozmawiają z prowadzącymi i - mamy nadzieję! - podpiszą także swoje płyty. Na fanów rockowej muzyki, którzy ściągnęli aplikację Antyradia czekają także konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. bandany i piny.

A dla tych, którzy marzą o spotkaniu ulubionych prezenterów mamy dobrą wiadomość - w namiocie znajduje się ścianka do zdjęć. Pamiętajcie, żeby wszystkie fotografie z Antyradiem w tle, które zrobicie w namiocie, oznaczać na Instagramie i Facebooku hasztagami #antyradio oraz #wemniejestrock. Zmęczonych zapraszamy na leżaki!

Szczegóły już wkrótce, bądźcie czujni! 

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News Open'er Festival