Open'er Festival 2018: Jak wygląda strefa Antyradia i co czeka gości, którzy ją odwiedzą?

Justyna Kierzkowska
04.07.2018 15:28
Strefa Antyradia na Open'er Festival 2018|undefined Fot. Antyradio.pl

Antyradio powraca na openerowe pole! W czerwono-czarnym namiocie na wszystkich gości czeka wiele atrakcji, sprawdźcie, co będzie się działo! 

Po udanych chwilach w strefie Antyradia na Open'er Festival 2017, specjalna strefa powraca na lotnisko Gdynia-Kosakowo. Wśród innych ogłoszonych do tej pory gwiazd imprezy, która odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni są Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive AttackDavid ByrneGlass AnimalsBruno Mars i Chvrches, a także Taconafide. 

Open'er Festival 2018: Jak trafić do strefy Antyradia?

Czerwono-czarny namiot z napisem Antyradio znajduje się przy głównej drodze, w strefie Miasteczko festiwalowe 2, tuż obok sceny Beat Stage oraz Silent Disco. Kiedy będziecie przechodzić między sceną Orange Main Stage a Tent Stage, koniecznie wpadnijcie do antyradiowego namiotu. Polowe studio już gotowe i czeka na Was!

IMG_1792 Fot. foto: Antyradio.pl

Poniżej zamieszczamy Wam mapkę - strefę Antyradia zaznaczyliśmy czerwoną strzałką.

foto: Mapa Open'er Festival 2018

Open'er Festival 2018: Atrakcje w strefie Antyradia

Pod samą scenę dotrzeć mogą tylko najwytrwalsi, którzy umieją rozpychać się łokciami. Ale po co się pchać, skoro w strefie Antyradia można zobaczyć wywiady z muzykami na żywo? Gwiazdy odwiedzą radiową strefę, porozmawiają z prowadzącymi i - mamy nadzieję! - podpiszą także swoje płyty. Na fanów rockowej muzyki, którzy ściągnęli aplikację Antyradia czekają także konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. bandany i piny.

A dla tych, którzy marzą o spotkaniu ulubionych prezenterów mamy dobrą wiadomość - w namiocie znajduje się ścianka do zdjęć. Pamiętajcie, żeby wszystkie fotografie z Antyradiem w tle, które zrobicie w namiocie, oznaczać na Instagramie i Facebooku hasztagami #antyradio oraz #wemniejestrock. Zmęczonych zapraszamy na leżaki!

Szczegóły już wkrótce, bądźcie czujni! 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.