12.02.2019 09:59

Organek pierwszą gwiazdą Gali Płyty Rocku Antyradia 2018

Wielkimi krokami zbliża się Gala Płyty Rocku Antyradia 2018. Sprawdźcie, gdzie kupicie bilety na to wydarzenie.

Organek na gali Płyty Rocku Antyradia 2018
foto: Antyradio

Po raz trzynasty Antyradio przyzna statuetki w plebiscycie Płyta Rocku Antyradia. Już 21 marca 2019 dowiemy się, którzy artyści z Polski i zagranicy w 2018 roku zdobyli serca fanów. Podczas gali w warszawskiej Stodole poznamy laureatów plebiscytu. Na scenie wystąpią artyści dobrze znani z anteny i pierwszą ogłoszoną gwiazdą gali jest Organek.

Organek zagra na gali Płyty Rocku Antyradia 2018

Projekt Tomasz Organka ma na swoim koncie 2 albumy. Ostatni krążek, "Czarna Madonna", ukazał się w 2016 roku i zdobył status złotej płyty oraz został nagrodzony dwoma Fryderykami.

Gala Płyty Rocku
Gala Płyty Rocku
Przeczytaj także LION i Curcuma zagrają na Gali Płyty Rocku 2018

Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny Antyradia, tak wypowiedział się na temat nadchodzącej gali Płyty Rocku Antyradia:

"

Co roku, podczas Gali Płyty Rocku Antyradia zapewniamy naszym słuchaczom gwiazdorską rozrywkę na najwyższym poziomie – nie inaczej będzie 21 marca 2019 w klubie Stodoła! Główną koncertową atrakcją naszej imprezy będzie zespół Organek, kapela należąca od kilku lat do muzycznej ekstraklasy. Widziałem ich na różnych scenach, i małych i dużych, i nigdy się nie zawiodłem - charyzmatyczny lider, świetni muzycy, a przede wszystkim znakomite piosenki, to gwarancja koncertu na najwyższym poziomie. I dlatego bardzo się cieszę, że Tomek z kolegami przyjęli nasze zaproszenie i dadzą czadu na naszej Gali! "

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA GALĘ PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2018 <<

Zagłosuj na swoich faworytów w jednej z dziesięciu kategorii plebiscytu i zdecyduj kto odbierze jedną z najważniejszych rockowych nagród w Polsce. Głosowanie trwa do 17 lutego 2019.

Aleksandra Degórska
Tagi: Radio News Organek