07.07.2019 14:06

Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Muzyk Jane's Addiction pojawił się ostatniego dnia Open'er Festival. Jak wypadł ten koncert? Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia.

Perry Farrell
foto: Wojtek Rojek

6 lipca 2019 odbył się koncert człowieka-orkiestry - Perry'ego Farrella. W ciągu czterdziestoletniej kariery muzyk zaangażował się w Jane's Addiction, Porno For Pyros, Satellite Party oraz projekty solowe. Dzięki utworom Jane's Addiction "Been Caught Stealing", "Just Because" czy "Jane Says" formacja stała się jedną z największych legend muzyki alternatywnej.

Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019

W 2019 roku artysta wrócił z albumem "Kind Heaven", który stworzył z pomocą specjalnie powołanego na tę potrzebę zespołu. W jego skład weszli między innymi Matt Chamberlain (Pearl Jam, Soundgarden) Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz Etty Lau Farrell, członkini Satellite Party, a prywatnie żona Farrella.

Zobaczcie, jak wypadł koncert Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019:

Open'er Festival 2019

Festiwal trwał w dniach 3-6 lipca 2019 w Gdyni. Na imprezie bawiło się ponad 110 tysięcy osób.  Chociaż pogoda nie rozpieszczała, a pod względem temperatury był to jeden z najzimniejszych Open’erów w historii, pod względem festiwalowych emocji był ogień.

Na festiwalu zagrali m.in. Lana Del Rey, Kodaline, Idles, Vampire Weekend, The Strokes, The 1975, Smashing Pumpkins, Cool Kids of Death czy Interpol i LP. Co więcej na Open'er Festival odbyło się również spotkanie z gwiazdami serialu "Stranger Things".

Zobacz także: Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 4. dnia Open'er Festival 2019?

Tagi: Radio News Galeria Open'er Festival