Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

07.07.2019 14:06
Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019 [GALERIA] Fot. Wojtek Rojek

Muzyk Jane's Addiction pojawił się ostatniego dnia Open'er Festival. Jak wypadł ten koncert? Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia.

6 lipca 2019 odbył się koncert człowieka-orkiestry - Perry'ego Farrella. W ciągu czterdziestoletniej kariery muzyk zaangażował się w Jane's Addiction, Porno For Pyros, Satellite Party oraz projekty solowe. Dzięki utworom Jane's Addiction "Been Caught Stealing", "Just Because" czy "Jane Says" formacja stała się jedną z największych legend muzyki alternatywnej.

Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019

W 2019 roku artysta wrócił z albumem "Kind Heaven", który stworzył z pomocą specjalnie powołanego na tę potrzebę zespołu. W jego skład weszli między innymi Matt Chamberlain (Pearl Jam, Soundgarden) Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz Etty Lau Farrell, członkini Satellite Party, a prywatnie żona Farrella.

Zobaczcie, jak wypadł koncert Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra na Open'er Festival 2019:

Open'er Festival 2019

Festiwal trwał w dniach 3-6 lipca 2019 w Gdyni. Na imprezie bawiło się ponad 110 tysięcy osób.  Chociaż pogoda nie rozpieszczała, a pod względem temperatury był to jeden z najzimniejszych Open’erów w historii, pod względem festiwalowych emocji był ogień.

Na festiwalu zagrali m.in. Lana Del Rey, Kodaline, Idles, Vampire Weekend, The Strokes, The 1975, Smashing Pumpkins, Cool Kids of Death czy Interpol i LP. Co więcej na Open'er Festival odbyło się również spotkanie z gwiazdami serialu "Stranger Things".

Zobacz także: Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 4. dnia Open'er Festival 2019?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.